Zútulněte si svůj byt!

Každý má rád ten pocit, kdy jde ze školy, či z práce a ví, že následující den/dny nemusí nikam vstávat a může si tedy udělat hezký a poklidný večer s dobrým jídlem a pitím a jen tak si v pohodlí domova relaxovat. Protože jsem student a jsem neustále na cestách, je pro mne navozování té „domácké“ atmosféry velmi důležité.
A co za věci mi ji dokáže nejlépe vykouzlit? Stal se mi z toho již rituál, který začíná momentem, kdy otevírám dveře našeho bytu s plnými taškami napěchovanými spoustou jídla, to protože mi je kdekoliv hned lépe, když mám plnou ledničku. Pak si rychle připravím něco k snědku a jdu si zapálit nějaký ze svých nejoblíbenějších vonných vosků, na které používám svou keramickou aromalampu s květinovým vzorem, kterou jsem na našich letních toulkách ulovila v jednom z bezejmenných maloměstských mini obchůdků s keramikou. No a už jsme u toho – miluji květiny a vše s nimi spojené – čili pokud mám na výběr – vybírám si vždy a vše s potiskem květin. Květiny ve mne vyvolávají klid a pohodu, což je důvod, proč se jich nejsem schopna jen tak nabažit. A když jsem na internetu narazila na tento květinový povlak na polštář, ihned jsem přemýšlela o tom, na jakém místě mu to u nás na bytě bude slušet. No posuďte sami, já myslím, že se v něm parádně vyjímá!20160720_130804_resized

a

Rozměry má úplně klasické, 43 x 43 cm, avšak já jsem do něj dala jeden ze svých obyčejných polštářů z Ikey, který má rozměry 45 x 45 cm a do povlaku bez jakýchkoli problémů pasuje. A jaká je jeho cena? Naprosto krásná, jen 129 Kč. Takže aspoň nemusím mít moc velké výčitky, že už zase nakupuji nějaké bytové doplňky… Jenže ono se to tomu mýmu chlapovi říká, „Collect memories, not things!“, jenže on je zkrátka chlap…. zkrátka miluji nakupování věcí, které mi i jen z provizorního bydlení dokáží vyčarovat místo, do kterého se budu v každý podvečer ráda vracet. A jednou z těch věcí je i právě tento polštářek.

Také milujete nakupování čehokoli do bytu stejně tak jako já? :))) (Doufám, že v tom nejsem sama) Napište mi, čemu prostě nedokážete za žádnou cenu odolat! Pokud máte zálusk na stejný květinkový povlak na polštář, jako jsem si pořídila já, určitě mrkněte na internetový obchod comfort-shopping.cz, kde mají i další super věcičky, a to nejen do bytu! ;)) Napište mi, co Vás na něm zaujalo nejvíce, sem do komentářů, již se na ně těším!

20160720_130122_resized a

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner