Zútulněte si svůj byt dřevěnými doplňky!

Odjakživa jsem se cítila dobře tam, kde jsem byla obklopena dřevem tak, jak jen to nejvíce šlo. Na dětských letních táborech jsem měla pré! Člověk pobýval v útulných dřevěných chatičkách, (Jako malá jsem neměla moc vysoké nároky, hvězdičkové hotely jsem ke štěstí nepotřebovala, a proto mám táborové chatky zaryté v paměti jen a jen pozitivně. Kdybych se na stejných místech, kde tábory byly, vyskytla dnes, určitě bych se chytala za hlavu, jaké to tam po X letech je, navíc skeptičtějším pohledem náročnějšího dospěláka…. bohužel :)), které byly i v lese samotném, čili o vůni dřeva nebyla nouze. Nyní už se do takového prostředí horko těžko dostanu, a tak se v rámci možností snažím obklopovat dřevěnými věcmi, které mi doma vykouzlí tu pravou útulnou atmosféru. Dřevěný nábytek seženete na každém rohu, ale to byste nevěřili, jaký je problém narazit na dřevěné dekorace do bytu. Trvalo mi to spoustu času, ale podařilo se! Našla jsem je na e-shopu, který uspokojí všechny milovníky dřeva, jako jsem já. Je to e-shop Drevovyrobky.cz, kde najdete vše od domácích dekorací a potřeb, až po ty zahradní, čili si vybere opravdu každý!

Já si na e-shopu pořídila takový účelný designový doplněk, který se perfektně hodí na můj stůl na učení, který je spíše takovou silnější dřevěnou deskou, která je z jedné strany zapuštěna do zdi
a druhá strana končí u dřevěného nosného trámu. Tím doplňkem je tento originální dřevěný tužkovník – zebra, který si mne svým provedením ihned získal! A koho by ne? Posuďte sami, jak perfektně vypadá!20160512_160345_resized

Je tak akorát velký, aby se mi do něj vešla i má nejoblíbenější XXL obří guma s vtipným nápisem CTRL + Z. V tužkovníku se barveně skvěle vyjímá! Navíc i přes to, že je tak moc objemná, bez problémů je v něm spousta místa na další psací potřeby, i když těch už jako vysokoškolačka tolik nepotřebuji, ale vždy se hodí mít všechny propisky usměrněné na jednom místě, ušetří mi to pak při jejich hledání a nekonečné běhání po bytě sem a tam. Znáte to také? :)) Tak s tím už se konečně mohu rozloučit.

20160512_160703_resized

Na e-shopu Drevovyrobky.cz mají tyto tužkovníky i v několika dalších provedeních, čili již teď mám dopředu vybráno, co pořídím k narozeninám své mamince i sestře, kterým se budou na jejich pracovních stolech také krásně vyjímat a zpříjemní celkový interiér. Navíc mi velice lichotí, že všechny produkty na e-shopu jsou od českých výrobců, hned mám ke všem produktům důvěru, že budou provedené kvalitně. :))

20160512_160456_resized

Líbí se Vám tento nápaditý dřevěný výrobek? Pořiďte si ho také! Napište mi Vaše názory níže do komentářů, již se na ně těším!

  20160512_160624_resized

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner