Myslete na pohodlí! Nohy se Vám odvděčí!

Každá z nás neustále přemýšlí nad vyladěním těch nejlepších kousků z našeho šatníku do toho nejkrásnějšího a nejstylovějšího outfitu. Ať už vymyslíme jakoukoli kombinaci, stále něco opomíjíme. Zapomínáme myslet na pohodlí. Proto si pak po pár hodinách vyčítáme, že jsme vůbec někam šly, protože sice vypadáme perfektně, ne vždy se tak ale i uvnitř cítíme. Já osobně nejvíce proklínám své lodičky, které mne z botníku svádí a já jim po nějakém čase zpravidla bohužel podlehnu a nakonec s nimi do toho města vyjdu. Hned po pár krocích zjistím, že tímto tempem mi tramvaj stoprocentně ujede, tak se tedy přemůžu a odhodlám se k lehkému poklusu. Jsem totiž naprosto neponaučitelná! V půlce cesty cítím každé došlápnutí více a více… nakonec už sotva pajdám a přemýšlím, že boty sundám a někam je vzteky odhodím! Zatínám zuby co to jde, ale vím, že můj výraz a celkový vzhled není zdaleka tak reprezentativní, jak jsem si ještě doma představovala. Spíše přijdu komicky sama sobě. Znáte to také?

A tak jsem se rozhodla, že si na letní cestování a na běhání po městě koupím pohodlné sportovně – elegantní prodyšné botičky, ve kterých se budu cítit jako v bavlnce. Vybrala jsem si proto bílé dámské tenisky s pěnovou platformou, aby v nich bylo chození co nejpříjemnější. Tenisky jsou značky Bassed, která má celkově povedené tenisky (sneakersky), které jsou teď velice trendy!

Tyto moje krásné zářivě bílé tenisky nejraději nosím s černými kalhotami, které s botami vytváří skvělý barevný kontrast. Posuďte sami!

20160618_184730_resized

20160618_183805_resized

Ihned se staly mými největšími favority na dlouhé cestování, kdy je potřeba mít v botách co největší pohodlí, plus jako další můj velký požadavek je to, aby se nohy v botách nezapařovaly, protože jsem velmi náchylná na bolestivé puchýřky. I když mám třeba jen na chvilku obuté boty, které mi nesedí na 100 %, hned už musím vzít na pomoc hromadu náplastí… Oba dva požadavky tyto mé bílé krásky bez problémů splňují. :)) Vrchní materiál je totiž textilní a je přizpůsobený tak, aby v něm noha krásně větrala, díky tomu se nohy v botách nepotí.

20160617_134230_resized

20160617_133229_resized

20160618_185033_resized

Zkrátka se v nich cítím velice dobře! I přítel mi je chválí, a to už musí být bomba… určitě znáte jak jsou muži skoupí na pochvalu :)). A odkud je mám? Ze stránky ZOOT.cz, kde jsem k nim navíc dostala poštovné zdarma a jejich doručení proběhlo hned následující den.

Boty jsem si objednala ve své obvyklé velikosti a sedí mi jako ulité, takže nemusíte přemýšlet nad tím, zda pro jistotu nevzít větší.. a tak dále, jako tomu na některých e-shopech bohužel je.

Tak na co čekat? Hurá na pořádný letní výšlap!

20160618_184636_resized

20160618_183508_resized

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner