Vůně, díky kterým budete cestovat časem!

Kdybych si mohla vybrat, do jakého časoprostoru bych se chtěla přenést, bylo by to jednoznačně do letního večera… a kam? Na tom by mi už tak nezáleželo. Naprosto zbožňuji horké letní noci, ať už jsem kdekoliv, venku to všude nádherně voní po slunečních paprscích, které nám po celý den ukazovaly, jak ohromnou mají sílu, jsou to vůně léta, ve kterých cítím své oblíbené květiny a ovoce. Miluji, když horko sálá z domů, kolem kterých jsme se po celý den posouvali podle toho, kam zrovna padal jejich stín, z čerstvě posekaného trávníku, který nádherně voní a je příjemné po něm chodit bosky. Horko sálá i z mých ramenou, přes které mne silné letní slunce během dne nadopovalo přívalem nové energie, někdy možná až moc, až mne má ramena pálí. Do té úchvatné noci je slyšet smích lidí, kteří si na své zahrádce vypráví při opékání vuřtů a klobásek a všichni se mají fajn. Všechny tyto mé pocity a vjemy mi vytváří tu nejkrásnější vůni léta. Jenže je léto tak krátké! Nyní jsem ale narazila na kouzelnou věcičku, která mne do letních večerů vtáhne, i když to za okny léto moc nepřipomíná. A co to je?

Je to vonný vosk Yankee Candle, který voní přesně jako prožitky, které si chcete navozovat co nejčastěji. Já si z jejich rozmanité nabídky vybrala 4 vosky, které jsou snad jako stvořené pro mě. Naprosto nádherně voní! A ještě větší radost mi udělalo to, že jsem ten 4. vosk měla ZDARMA! Na e-shopu Comfort-shopping.cz mají totiž aktuálně akci, díky které k třem zakoupeným voskům jeden navíc dostanete. Akce stále probíhá, tak si pospěšte, ať ji také stihnete využít a mít tak ještě větší radost z nákupu. :))

 Ze všech vosků, které jsem si vybrala, mám ohromnou radost, voní nádherně, jen je skutečně těžké jednotlivé vůně popsat, ale pokusím se Vám je co nejvíce přiblížit.

Vosk s názvem Moonlight má vůni přesně takovou, jako jsem od „noční“ vůně očekávala. Vůně je lehce dřevitá, díky tomu mi navodí nádhernou pohodu a klid domova, čili funguje skvěle jako odreagování od starostí a problémů. Hned máte chuť dát si nohy nahoru a odpočívat.

20160503_095640_resized

Vosk Serengeti sunset mi evokuuje takové pocity, jako bych byla na exotické dovolené a při západu slunce si vychutnávala šťavnaté exotické ovoce. Je to krásná pohodová vůně, která nezevšední.

20160503_095801_resized

Vonný vosk Kilimanjaro stars voní tak, že mám pocit, že stojím někde na vrcholku hor a po těžkém a namáhavém výšlapu si konečně mohu lehnout do trávy a pozorovat hvězdy. Voní jako slast a zadostiučinění z toho, že jste odvedli dobrou práci. Tento vosk ze všech nejvíce zaujal i mého přítele, jemu ale pro změnu připomíná vůni nějaké toaletní vody, která mu prý přesně takto voní, když se na něm po delší době rozleží.

Poslední vosk Middsummer’s night nepřipomíná pánskou vůni příteli, ale mně ano. Cítím v ní i kousek toho kousku léta, o kterém jsem psala, ale je v ní navíc ten pánský odér, což mi vůbec nevadí. Mám alespoň pocit, že o té krásné letní půlnoci, po které vosk voní, je vedle mě můj přítel. :)))

20160503_100041_resized

Dříve, než všechny vosky spotřebuji, nechávám si je v šatníku, nádherně prádlo provoní svými vůněmi. Doporučuji tedy i takovéto využití vosků, než je dáte do aromalampy :)).

Máte už nějaký vosk od Yankee Candle? Pokud ne, pořiďte si jich pár na vyzkoušení, určitě nebudete litovat!

20160503_100509_resized

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner