Moje první svíčky od Village Candle

Poslední dobou se ve mně rozpoutala obrovská vášeň ve vonných a dekorativních svíčkách. Dříve se mi zdály Vánoční dárky v podobě svíček stejně tak nápadité, jako dárky, co obsahovaly ponožky. K Vánocům roku 2016 jsem si však paradoxně nepřála dostat nic jiného. Mezi mé hlavní přání patřily nejrůznější druhy svíček, dokonce i již zmíněné ponožky, které jsem si přála s takovými těmi bláznivými, veselými a hlavně barevnými motivy. Co se to se mnou stalo!? Asi jsem k těmto dárkům nějak už dospěla, i když ty barevné ponožky moc dospěle nevypadají, ale co! To je zase nějaké z mých obdobích, kdy mám na něčem vypracovanou závislost! A protože jsem loni asi byla celkem i hodná, poštěstilo se! A tak jsem svou sbírku svíček rozšířila o nové kousky od značky Village Candle, od které jsou to mé úplně první kousky. Sice většina blogerek už dávno své Vánoční dárky odtajnila, já však tento článek sepisovala po kratičkých volných chvilkách, protože je zkouškové opět v plném proudu, což znamená, že mám od začátku prosince do konce února o zábavu postaráno. Už aby to bylo opět za námi! No a zpátky ke svíčkám!

Vůně Village Candle jsou ve skle, což mi maximálně vyhovuje a vypadají díky tomu luxusněji. Jsou na pohled stejné, jako Yankee Candle, a také jako Yankee svíčky, mají originální a neotřelé názvy, pod kterými si jde určitou vůni jen těžce představit. Například první, kterou jsem ze všech dárků pod stromečkem rozbalila nese název Rain, což je také celkem otázka.. Vůně jarního deště je úžasná, ale né však každý déšť mi voní, a proto jsem si vůni nedokázala představit. A proto Vám píšu tento článek, abyste si pod jednotlivými názvy dokázali představit i konkrétní vonné složky. Vůně Rain dokáže provonět celý byt svěží vůní, ve které je cítit svěží vůně lilie, která je doplněna vůní bergamotu a jantaru. Je to velice příjemná a svěží vůně, kterou jsem si hned oblíbila.

lg_20150710_100506

Další je vůně Rendezvous, která dokáže provonět opět celý byt i větší prostory. Je to elegantní uklidňující vůně, která má v sobě složky podobné pánským vůním, možná proto si mě tato vůně získala.. :)) Obsahuje musk, který je zde v kombinaci s citrusovými vůněmi, jako je například grapefruit a pomeranč. Čili pro mě ideální kombinace na večerní pohodové posezení. Ještě jsem se ani nezmínila, že tyto vůně Village Candle mají dva vosky, což vypadá velice zajímavě a netradičně.

 IMG_1091

A poslední vůní, kterou jsem pod stromečkem od této značky objevila, je vůně Winter Wonderland, ze které je cítit příjemné a lehce sladké cedrové dřevo a jemná vůně mandarinky, která mě v této vůni celkem překvapila, avšak ve výsledku si myslím, že do kombinace použitých vonných složek zapadá velice dobře. Vůně je spíše jemnější a lehčí, čili bych ji doporučila spíše těm, co si nepotrpí na výraznější a těžší vůně svíček, a také těm, co při těžkých vůních mají problém s bolestmi hlavy, protože u této se Vám to rozhodně nestane.

Village Candle Winter Wonderland A

K Vánocům jsem nedostala vůně jen od Village Candle, čili se můžete těšit na další článek opět o svíčkách, kde Vám představím mé první kousky od pro mě do nedávna neznámé značky. :))

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner