Velká letní SOUTĚŽ! Vyhrajte jeden ze tří balíčků s produkty od značky Vichy!

Prázdniny jsou tady! A s nimi i slibovaná LETNÍ SOUTĚŽ! Tuto soutěž jsem pro Vás připravila k dvouročnímu výročí mému blogu a velice bych tímto chtěla poděkovat e-shopu Notino.cz, který pro Vás produkty do soutěže věnoval. Podmínky soutěže jsou jednoduché a najdete je níže se všemi potřebnými informacemi o ní, všem Vám držím palce! Zároveň bych chtěla poděkovat Vám, čtenářům, že Vás čtení mých článků baví a velice mě těší, že se Vaše počty zvyšují.

A o co se soutěží? Výhrou je balíček kosmetických produktů od mé oblíbené značky Vichy, která patří mezi TOP značky specializující se nejen na produkty pro péči o pleť a je známá svými vynikajícími účinky i složením. Každý balíček obsahuje následující čtyři cestovní produkty v ideálních praktických baleních, které jsou na letní cestování jako stvořené, takže si je můžete vzít kamkoli s sebou. A jaké produkty to jsou?

* Vyhlazující a rozjasňující krém pro normální až smíšenou pleť Vichy Idéalia 15 ml
* Vichy Hand & Nail Výživný krém na ruce a nehty 40 ml
* Micelární čisticí voda 3 v 1 Vichy Pureté  Thermale 100 ml
* Čisticí pěnivý krém Vichy Pureté Thermale 50 ml

20170701_105144

Kdo vyhrává? Vyhrají tři z Vás! A o tom, kdo se stane výhercem, rozhodne náhodný los čísel, které budou chronologicky přiřazeny k Vašemu soutěžnímu komentáři níže pod tímto příspěvkem.

Kdy bude soutěž vyhlášena? Soutěž vyhlásím na konci tohoto měsíce, a to konkrétně 31. července ve 23:59 zde pod tímto soutěžním příspěvkem, tak ho nezapomeňte sledovat, ať Vám nic neunikne. :))

Podmínky soutěže? 

1. Napsat mi k tomuto příspěvku níže do komentářů odpověď na to, kam byste si tento cestovní set s sebou v druhé půlce prázdnin vzali. :))

2. Udělit na facebooku „LIKE“ jednak stránce Notino.cz, tak i mé vlastní facebookové stránce Stylerka.

  20170701_111810

Všem Vám držím palce a věřím, že třem z Vás udělá jeden z těchto tří krásných setů radost! :))

Soutěžení ZDAR!

Vaše Stylerka

20170701_113230

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner