TOP 3 – Nejlepší rtěnky z mé kosmetické sbírky!

Přijde mi naprosto sexy, když k jakémukoli outfitu připojíte i rtěnku, která celkový Váš vzhled a make-up posune na ještě vyšší level! V té obrovské nabídce všelijakých typů rtěnek by se ale leckdo ztratil, a proto jsem si říkala, že by Vám mohly mé zkušenosti pomoci s výběrem těch nejlepších rtěnek s odpovídajícím poměrem ceny a kvality. Za uplynulý rok jsem svou sbírku rtěnek rozšířila o spousty kousků, které se mi na první pohled v drogerii, či v e-shopu zdály bezvadné, ale nakonec mě něčím zklamaly a neseděly mi. O těch tu ale dnes psát nebudu, ale napíši Vám o třech, které používám nejraději, nejčastěji a jsou jedním slovem TOP! A jaké produkty to jsou? Tak jdeme na to!

Pro mě úplnou jedničkou je rtěnka Dermacol 16H Lip Colour, která má neuvěřitelnou výdrž! Říká se jí také neslíbatelná rtěnka, protože když si ji správně nanesete, nepoškodí ji ani jídlo, ani líbání. Jak ji nanést správně? Důležité je mít úplně suché rty, protože při špatné aplikaci se rtěnka může začít drolit. Na co nejsušší rty naneste co nejtenčí vrstvu rtěnky, snažte se při tom, aby aplikace byla co nejpřesnější a nejrychlejší. Poté přibližně minutku ponechte rtěnku zaschnout. A to je pro mě většinou už úplně všechno, protože mám ráda, když je rtěnka takto úžasně matná. Někdy ale pokračuji i v kroku č. 2, kterým je nanesení balzámu, který má rty hydratovat po celou dobu nošení rtěnky. Mezi mé nejoblíbenější odstíny patří odstín č. 3 (na fotce nalevo) a č. 6 (napravo). Oba jsem si zamilovala hned po první aplikaci a oba naprosto zbožňuji! A jaký je Váš nejoblíbenější odstín?

DERMACOL 16H Lip Colour (23)

Další mojí topovkou je rtěnka MAC Matte Lipstick s matným efektem, a to konkrétně v odstínu Please Me, který se hodí ke každé příležitosti a na běžné denní líčení ho nosím nejraději. Tato rtěnka patří sice k dražším produktům, ale je to takový můj kousek luxusu. :)) Je úžasně matná, ale k jejímu nošení je třeba používat na noc hydratační balzám, aby jste během dne neměly pocit vysušených rtů. Tento narůžovělý odstín ve svěží barvě bude jistě sedět všem světlým typům a hlavně nám blondýnkám. Tato rtěnka mi na rtech bez problému vydrží půl dne a poté ji jednoduše znovu přetřu novou vrstvou, což nijak její vzhled nenaruší.

a

Mou poslední rtěnkou z mých TOP 3 rtěnek je tekutá rtěnka s matným efektem Bourjois Rouge Edition Velvet v odstínu č. 7 s názvem Nude -Ist, který je krásnou hnědo-růžovou barvou. Tato rtěnka je pohodlná na nošení, nevysušuje rty, a to právě i z toho důvodu, že nikdy není na 100 % suchá, a proto pokud máte raději zcela suché rtěnky, možná Vám tato díky své vlastnosti nebude tak úplně vyhovovat. Ale rozhodně doporučuji zajít alespoň do drogerie a vyzkoušet si ji nanést na ruku a já věřím, že že si ji pak ihned oblíbíte. Rtěnka má i dobré krytí a její výdrž se pohybuje kolem 4 – 5ti hodin.

a

Pokud máte oblíbené stejné rtěnky, určitě mi dolů napište v jakých odstínech byste mi je mohly doporučit. Popřípadě zda se chystáte nějakou z mého TOP žebříčku vyzkoušet. Na Vaše komentáře se už moc těším!

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner