TOP rozjasňovače, které by Vám v kosmetické taštičce neměly chybět!

Jak loňský rok, tak i letošní je ve znamení rozjasňování a konturování. Je to jakési posunutí make-upu a líčení na ještě vyšší level, díky kterému lze dosáhnout úžasných výsledků a zvýraznit linie a kontury svého obličeje, které díky těmto kouzelným pomůckám vyniknou. Nabídka těchto produktů je různorodá, vybrat si můžete z pudrových, zapečených, či dokonce tekutých variant, kdy každá varianta sedí lépe jinému druhu a typu pleti. Má pleť je citlivá a suchá, jak už jistě většina z Vás ví, nejraději mám pudrové přípravky, pod které však každodenně používám hydratační péči a make-up pro suchou a citlivou pleť, díky kterému není problém s tím, že by mi pudrové produkty na pleti vytvářely „cakey“ efekt. Možná se tento typ líčení někomu z Vás také může líbit, avšak já raději preferuji přirozenější a lehčí líčení. Je celkem těžké vybrat si z tak široké nabídky a narazit na vyhovující, a proto Vám dám můj typ na můj nejoblíbenější, který i dle ostatních recenzí, které jsem na tyto produkty četla, vyhovuje všem typům pleti.

Mezi všemi rozjasňovači a zvýrazňovači se u mě za poslední rok stal tento úplnou jedničkou. Je jím rozjasňovač od značky theBalm, který je k sehnání ve třech variantách dle barvy odstínu, od studeného nejsvětlejšího – tím je odstín Mary, který padne i těm nejsvětlejším bledulkám. Dále středním s jemným růžovo-hnědým nádechem je odstín Cindy a posledním a zároveň nejtmavším hnědým odstínem s bronzovým nádechem je odstín, který nese název Betty. Pro bližší představu se mrkněte na fotku níže, kde je mám vyzkoušené na ruce.

Další věcí, kterou hodnotím pozitivně je fakt, že tento produkt má trojí využití, jednak jako rozjasňovač, dále jako zvýrazňovač a i oční stíny. Čili takové multifunkční 3 v 1. :))

lou-manizers-swatches-web

A zde pro porovnání rozjasňovačů vedle sebe :))). Jaký se líbí nejvíce Vám? Podle mě jsou oba dva světlejší odstíny bez problémů nositelné, avšak i na léto se mi ten třetí nejtmavší zdá až moc čokoládový… čili leda pro někoho s hodně tmavým fototypem, což já rozhodně nejsem a i kdybych strávila celé léto u moře, ani nebudu …:))) hihi. Celkově ale všechny tři odstíny mají perfektní pigmentaci a vydrží po celý den. Na jejich nanášení doporučuji pořídit si nějaký zkosený, nebo plochý štětec, kterým je aplikace nejpřesnější.

tumblr_inline_netfqyfB731qdfkq5

Ze všech tří variant jsem si nejvíce oblíbila střední odstín theBalm Cindy Lou Manizer, který mi vyhovuje na celoroční nošení. Nanáším ho na lícní kosti, dále na špičku nosu, jen lehce na oblast mezi obočím a očními stíny, trochu ho nanáším i nad horní ret a na špičku brady. Občas při speciální příležitosti přidám na jeho intenzitě, ale i při takovémto používání vydrží jeho celé balení skutečně dlouhou dobu. Mé první balení mi takto vydrželo kolem roku a půl. Takže super!!!

A jaká je cena tohoto produktu? Stojí 556 Kč, což sice není málo, ale za jeho kvalitu a výdrž je poměr ceny s výkonem naprosto adekvátní a mohu Vám ho proto za sebe jedině doporučit. Napište mi níže do komentářů, zda s ním už máte také nějaké zkušenosti a popřípadě s jakým odstínem, nebo jaký se chystáte vyzkoušet. ;))

cindy-lou-manizer-close-up

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner