Sprchový gel bez parabenů? Vsaďte na Bourjois!

Během zkouškového potřebuji vždy pořádně osvěžit, odreagovat se a pořádně nabudit. Jednak mi v tom pomáhá jídlo, cvičení, procházky, ale i spousta dalších rituálů, mezi něž patří i sprcha!
A pokud se Vás zkouškové netýká, což Vám upřímně závidím, určitě se Vám má nová láska bude hodit třeba jen tak na relax. Ty lásky jsou rovnou dvě a od té doby, co je mám, na ně nedám dopustit.
Jsou to sprchové gely od Bourjoistyto sprchové gely jsem si zakoupila z důvodu, že jsem hledala nějaké, které by byly bez parabenů, což jsou konzervační látky, které mohou ovlivňovat některé procesy v těle spojené s hormonální aktivitou a nerovnováhou a tím mohou přispět ke vzniku zdravotních problémů. Již několik z Vás mi psalo na e-mail, že máte stejné problémy jako já, a to, že jste na parabeny alergické a zpravidla se po nich osypete. Tyto sprcháčky pro Vás budou jednoznačnou volbou, protože z vlastní zkušenosti potvrzuji, že se osypání nekonalo. Juchů! :))

A teď už konkrétně. První produkt je Wake Me! sprchové želé s vitamíny, které voní po citrusech a bobulích Goji, což takovou vůni si lze jen těžko představit, popsala bych ji jako hodně svěží, a protože já mám ráda svěží sprcháče hlavně na léto, navozuje mi pocity, jakože venku je krásně slunečno a já se ve sprše krásně osvěžuji. Možná že i proto jsem se začala postupně otužovat. Vůně je velmi příjemná a přetrvá i nějakou dobu po sprchování, odhadem asi tak hodinku. Když jsem se jednou před schůzkou s kamarádkou sprchovala, ptala se mě pak kamarádka, jestli jsem náhodou nejedla pomeranče, že je ze mě pořád cítí :))). Takže asi tak voní tento sprchový gel mému okolí.

V názvu má tento produkt, že je to sprchové želé, což mne před koupí trochu znejistilo a váhala jsem, zda si ho koupit, nebo ne. Ale konzistenci bych přirovnala klasickým hutnějším sprcháčům, takže můžete být bez obav. Navíc je konzistence velmi pěnivá, což se mi líbí. Mám totiž nějakým způsobem vsugerováno, že čím více pěny, tím čistší je pokožka po použití. Jestli je to pravda, nevím. Ale po použití tohoto sprcháče mám alespoň takový pocit.

collage

Druhý sprchový gel se jmenuje Refresh Me! A je to doslova osvěžující slaďounká bomba, která je tvořena vanilkou, melounem a citronem, který Vás za těchto podzimně-zimních dní naladí natolik, jako byste ze sprchy měla vykročit jen v kraťáskách a crop topu a teplota kolem 5°C Vám byla úplně jedno. Přesně takovéto nakopnutí během zkouškového potřebuji.

Stejně jako po první variantě sprchového gelu od této značky, i po této bude Vaše pokožka krásně vláčná, hydratovaná a provoněná. Musím ale uznat, že tato vůně se mi zamlouvá o něco více, než-li ta u prvního výše popsaného gelu.

a

Po obou produktech mám pocit příjemně hydratované pokožky a jak už jsem psala na začátku článku, konečně se nemusím trápit s osypáním z parabenů. Tento problém mi na dlouhou dobu znepříjemnil většinu sprchových gelů, avšak teď jsem si našla své sprcháčky N°1. :))

A co Vy, máte s těmito produkty zkušenosti? Nebo se je chystáte pořídit? Těším se na Vaše komentáře.

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner