Soutěž o voucher na 5000 Kč na Notino.cz

Odvažte se v rytmu léta a vyhrajte! Já jsem milovník soutěží a jak je mi známo, tak Vy také a tento soutěžní tip, který pro Vás mám, rozhodně za to stojí! Notino.cz si pro nás připravilo velkou letní soutěž, ve které výherce získá voucher na nákup v e-shopu v hodnotě 5000 Kč, což je pecka! A jak se můžete zapojit i Vy? Vyfoťte na sobě dva rozdílné letní looky, ve kterých můžete experimentovat s barvami, s účesy a s líčením a odhalte světu své letní já! Vytvořte z fotek koláž, nebo jich vložte více do jednoho instagramového příspěvku, aby šly za sebou (tzv. carousel) :)). Buďte v létě tím, kým chcete a nebojte se to ukázat! 

Podmínky soutěže: Přidat na svůj účet na instagramu 2 fotky (koláž/carousel), označit je hashtagy: #SummerYourself #notinocz 

Konec soutěže: 13. 8. 2017, kdy bude vybrán jeden z nás soutěžících, který získá luxusní voucher na 5000 Kč! 

Buďte nápadité, originální a především… nebojte se a jděte do toho! :)) Pokud máte pocit, že úplně nevíte, jak naložit se soutěžním tématem, inspirujte se na stránkách Notino.cz, kde najdete aktuální a žhavé tipy na letní líčení 2017, a to i s doporučením na produkty, které by Vám v tvorbě mohly pomoct!

Já už mám v hlavě pár nápadů jak by mohl vypadat můj soutěžní příspěvek a těším se, až budu mít nafoceno a až se také zúčastním. Tak neváhejme a pojďme do toho společně! 

Držím Vám palce! A nezapomeňte na správné hashtagy! ;))

WEB_SummerYourself_06_2017

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner