Skvělá trefa do letního!

Naprosto každý zbožňuje počasí, které je alespoň trochu s nádechem léta. Konečně se můžeme trochu „vyletnit“ svými nejoblíbenějšími kousky z šatníku, které jsou veselejší, hravější a mnohem více sexy, než-li zimní péřovky. Myslím si, že se muži musí každé jaro divit, co se to stalo s těmi zachumlanými zakuklenými balíčky, které přes zimu na ulicích vídali. Z nenadání se z nich jako krásní motýli vylíhly ženy, na které je radost pohledět, obzvláště, když zvolí oblečení, které krásně vyrýsuje ženskou siluetu. Někdy je um na takové perfektně sedící a ženské kousky narazit, a tak jsem teď maximálně šťastná, že se mi to podařilo a ještě k tomu přes internet!

Tím perfektně vypasovaným a jako na míru ulitým kouskem jsou zelené letní šaty s květy, které jsou přesně takové, jaké jsem hledala. Vytváří sexy siluetu, ale jen tak decentně, proto se dají nosit i na speciálnější události a do společnosti. Například já se již těším, až v nich vykročím na svatbu své kamarádky, která mne v nich již viděla a se smíchem prohlásila, že mne tam asi nepustí, protože to má být její den, kdy musí být ze všech nejkrásnější. :)) Samozřejmě že bude, kecka jedna. :)) Ale musím uznat, že mi to v těchto šatech vážně sluší, cítím se v nich sebevědoměji a je to úžasný pocit.

Šaty mají přední část ozvláštněnou zlatými zipy, u kterých jsem očekávala, že žádnou funkci neplní a jsou tam jen tak „na oko“, ale opak je pravdou. Jsou tam malé kapsičky, které sice u šatů nevyužiji standardně jako u jiného oblečení, protože bych si tak opticky zvětšovala bříško, ale dám si do nich jen tak ležérně ruce a vypadá to ještě více šik! ;)) Uznejte sami!

20160507_170737_resized

Šaty jsou z velice kvalitního materiálu, díky kterému se v šatech cítíte příjemně a pohodlně. Rozepínají se na krátký zip, který je na zádech přibližně do úrovně lopatek a je velice snadné si jej rozepnout sama, čili ke svlékání nebudete potřebovat pomocníky, bez kterých byste s nimi musela chodit i spát. :))

20160507_165950

A odkud tyto krásné šaty mám? Jsou z e-shopu Filimoda.cz, na kterém jsou stále k sehnání. Na e-shopu mají širokou nabídku elegantního dámského oblečení, ze které jsem si již vybrala další favority, které si do budoucna určitě pořídím, protože si myslím, že elegantních a kvalitních kousků je v šatníku vždy málo.

20160507_171104_resized

Líbí se Vám tyto šaty? Pořiďte si je také! A nebo třeba v jiném barevném provedení (na e-shopu filimoda.cz je mají i s růžovými a modrými květy). :)) Napište mi Vaše názory do komentářů, na e-mail, facebook, nebo kamkoli jinam. Již se na ně moc těším.

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner