Sametová pleť během pár sekund? Žádný problém!

Miluji ten pocit hebké pleti, stále pak musím sama sebe hladit a v duchu si ji pochvalovat. Sebevědomí je ihned na té nejvyšší možné úrovni a cítím se maximálně spokojená. Jenže… taková hladká pleť, to stojí velké úsilí a každodenní péče, na kterou jsem až moc velký lenoch. A každoroční předsevzetí, že tentokrát už si budu dělat pravidelně dvakrát týdně pleťové i vlasové masky a jednou týdně peelingy, se rozplyne tak rychle, jako mne napadlo. Skončí to vždy tak, že peeling si dělám jako obvykle jednou za dva až tři týdny a masku nanejvýš jednou do týdne. Proto potřebuji takové produkty, které mi mou lenost vynahradí.

Aby Vaše pleť vypadala perfektně nezávisle na dalších okolnostech, mezi které patří spánek, stres a tak podobně, stačí jen jeden malý produkt o obsahu 25 ml od značky L’Oréal Paris, který od této chvíle bude dle mého názoru nezbytnou součástí Vaší kosmetické výbavy.

Je to denní hydratační a tónovací krém, který nejen že lehce tónuje pleť, ale hlavně ji promění v neuvěřitelně jemnou a hebkou pleť bez nedokonalostí. Rozdíl je viditelný i v problematické oblasti kolem nosu, kde je nejnáchylnější oblast na hojně se vyskytující rozšířené póry. Já osobně tento Nude Magique Blur Cream používám někdy jako podkladový krém pod make-up, ale myslím si, že za teplejších dní by byl nositelný jen sám o sobě bez nutnosti další vrstvy.

a

Vyrábí se ve dvou odstínech, což bohatě postačí. Navíc si myslím, že se odstín velice přizpůsobí barvě pleti, pořídila jsem si ten světlejší odstín, který jak můžete vidět na fotce níže, je ke mně i tak dost tmavý. Ale nakonec to vůbec nevadí, krém se rozetře do ztracena a výrazná původní barva je tatam. Čili si myslím, že většině z Vás bude právě tento odstín vyhovovat nejvíce, protože má pleť teď patří mezi ty světlejší a když sedí tento odstín mně, tak snad každému. Můj odstín je: Light To Medium. Pokud jste však od přírody obdařena snědší pletí, což Vám tiše závidím, myslím si však, že Vám tento odstín bude také vyhovovat, tmavší odstín je skutečně až moc tmavý. Doufám, že tomu rozumíte, nějak se už do popisování odstínu zamotávám :)).

Krém má velice zajímavou konzistenci, která mne při prvním použití překvapila a možná lehce znejistila v tom, jestli to bude „to pravé ořechové“, protože když ho z tubičky vymačkáváte, trochu to prská a konzistence je na první pohled velmi hustá, čemuž nakonec tak není. Můžete být bez obav, a totiž když krém roztíráte, je nádherně jemný a roztírá se bez jakýchkoli problémů a netvoří nehezký vzhled šupinek.

aa

A jaká je cena? Ke kvalitě produktu je dle mého názoru přiměřená, až nízká. Běžná cena produktu je 399 Kč, když je však v akci, dá se pořídit za krásných 249 Kč, což je velice sympatická cena za výsledek, který dostanete. Já tento produkt zařadím mezi své každodenní přípravky, jsem s ním moc spokojená po všech stránkách.

A co Vy? Máte už také nějaké zkušenosti s tímto produktem? Jestli ano, napište mi je níže do komentářů. Pokud ho doposud neznáte, doporučuji si ho pořídit, rozhodně za to stojí! :))

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner