Perfektní nehty po 14 dní! Vytvořte si gelové nehty v pohodlí domova!

Neupravené nehty působí na krásné ženě jako pěst na oko a i v případě, kdy jste sebevíc upravená, avšak Vaše nehty nikoli, celkový vzhled působí tak nějak odflinknutě a ušmudlaně. Vím, že to není hračka, udržovat si nehty v perfektním stavu, protože klasické laky na nehty se někdy začnou odlupovat již 2. den a kdo by měl čas na každodenní lakování, že.. Dlouhou dobu jsem měla s udržováním svých nehtů velký problém, protože při studiu a práci již moc volného času nezbývá. Před půl rokem jsem ale přišla na skvělý způsob lakování nehtů, které pak vydrží bez porušení 14 dní – jsou to gelové laky Sally Hansen, které se používají pod UV nebo LED lampou. Jaké mám s nimi zkušenosti? A jak takové nehty vytvořit?

Tyto gelové laky mají 3 kroky, kdy prvním krokem je podkladový lak, krokem druhým je barevný lak, který si můžete vybrat dle Vašeho vkusu a krokem třetím je top coat nebo-li vrchní lak. Všechny tyto tři kroky je třeba dát po nanesení na 30 sekund do UV/LED lampy, kterou si můžete pořídit již od 250 Kč, čili nevychází tak draze. Také budete potřebovat očistit nehet před nanesením kroku jedna, aby lak na nehet bez problémů přilnul. A dále očistit nehet ještě jednou, a to poté, co finální krok tři vytvrdíte v lampě, to se totiž na nehtu vytvoří gelový výpotek, který je třeba odstranit. Na toto čištění je nejlepší použít čisticí ubrousky na gelové nehty, které Sally Hansen také mezi svými produkty nabízí. Aplikace se vůbec nemusíte bát, je to jednoduché a jen při prvních aplikacích je potřeba sledovat postup, postupem času si celý proces zautomatizujete a nehty máte za 15 minut hotové. Sally Hansen Salon gelový lak

Úprava nehtů tímto způsobem tedy zabere pouhých 15 minut a nehty více upravovat nemusíte během celých 14ti dní! Což už je pecka! Konečně mi nehty vydrží v pěkném stavu a nemusím se bát, když někam rychle jdu, že bych si je ještě měla překontrolovat.

Co se týče barevného odstínu, a tedy kroku číslo dvě, celým názvem Salon gelový lak, můžete si vybrat z několika odstínů, který je pro Vás tím pravým. Já osobně mám raději neutrální odstíny, protože se hodí na jakoukoli příležitost, a to právě i do práce. Zvolila jsem proto odstín 150 Ping Pong, který má krásnou barvičku, kterou jsem si hned oblíbila a mám ji právě i na fotce. Tento odstín krásně kryje, stačí jen malé množství, které je potřeba na nehet nanést, a proto celé balení laku vydrží pěkně dlouhou dobu. Nevím zatím jak přesně dlouhou, ale mám set tří kroků již půl roku a zatím je laku uvnitř stále dost.Sally Hansen

Dalším plusem je, že investujete do laků, které Vás vyjdou jako jedna aplikace gelových nehtů v salonu. Navíc si nehty tímto způsobem vůbec neničíte, protože není nutné, abyste si nehet před aplikací laku opilovala, protože lak krásně na  nehet přilne a není problém s odlupováním. Na rozdíl právě od gelových nehtů ze salónu, pro které je nutné nehet předem opilovat.

Znáte tento způsob lakování nehtů? Vyhovuje Vám?:)) Za mě rozhodně všechny palce nahoru!

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner