Rozšíření mé sbírky Calvin Klein parfémů! Jaká je moje nejžhavější novinka?

O mé lásce k vůním Calvin Klein již nějakou dobu určitě víte, mám ráda nejen jejich dámské parfémy a toaletní vůně, ale i vůně zařazované do kategorie unisex, které používám obzvlášť v létě, kdy se mi perfektně strefují do mé představy o letní vůni, která mě jen tak neomrzí. Nedávno jsem u své mamky na kosmetickém stolku narazila mezi vůněmi na Calvin Klein Eternity parfémovanou vodu pro ženy, kterou dostala ke dni matek od mého otce. Samozřejmě mi to hned nedalo a jako správný kosmetický a parfémový nadšenec jsem ji na sobě vyzkoušela. Kdo z Vás by takovému pokušení dokázal odolat?? :)))

A jak mi voní?

Zprvu je vůně celkem těžší a působí zprvu i trochu kořeněně, ale když se rozvine, promění se do úžasné a lehce sladké vůně, které se snad nikdy nenabažím. Je to květinovo-citrusová vůně, což je přesně dle mého gusta a je ideální jak na léto, tak si jí dokáži představit nosit i na podzim. Pro někoho, kdo nemusí silnější vůně během zimy, bude vhodná bez problémů po celý rok. Nejvíce v ní cítím sladkou mandarinku společně s jemnou konvalinkovou vůní.

Jaký je flakón parfému?

Vůně Calvin Klein se mi vždy líbí i originálním provedením svého flakónu, který je jakýmsi šperkem mé poličky s kosmetikou a ostatními vůněmi. A tento parfém není výjimkou, jeho flakón je jednoduchý a nadčasový a přitom vypadá elegantně a luxusně. Tuto vůni mám ve 100 ml balení, které je druhé největší, co se prodává, dokonce je i varianta 200 ml, ale tu bych asi už nestihla spotřebovat, protože vůně ráda dle chuti a nálady střídám. Jak to máte vy? Také spíše vůně občas obměníte? Nebo si koupíte největší možné balení?

 20170704_144719

A jakou má parfém výdrž?

Vždy se s ní voním časně ráno a do dvou hodin se krásně rozvine a pak ji cítím přibližně až do podvečerních hodin. V případě, že se ještě večer někam chystám, tak se vůní ještě jednou před odchodem z domů přestříkám a výdrž během celé párty je zaručena! :))

Určitě Vám doporučuji tuto vůni vyzkoušet, a to například prostřednictvím jejího odstřiku, které jsem se v poslední době naučila pořizovat, abych se ujistila, že s koupí plnohodnotného velkého balení neudělám chybu. Tak se na tuto variantu také podívejte.

20170704_144859

Máte tuto vůni také, nebo Vás okouzlila natolik, že ji nyní máte chuť vyzkoušet? :)) Určitě mi napište níže do komentářů! Pokud jste také nadšenci Calvin Klein vůní a dalších produktů, tak budu ráda, pokud mi sdělíte nějaké Vaše soukromé tipy, co bych mohla od této značky vyzkoušet a napsat pro Vás článek.

Mějte se krásně a nezapomeňte, že na mém blogu stále probíhá SOUTĚŽ o balíčky produktů od Vichy, a to až do konce července! Tak se zapojte i Vy! :))

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner