První soutěž na mém blogu! O poukázku na nákup za 700 Kč!

Jako asi každý z Vás, tak jsem i já už od malička velkým milovníkem všech možných soutěží. Přesnější pojmenování by možná bylo, že jsem na nich spíše takový menší závislák. :)) Samozřejmě, že to myslím s nadsázkou, zkrátka ale.. všude tam, kde se zrovna soutěží, rozhodně nesmím chybět. :)) Až do dneška mám stále v živé paměti, jak ze mě rodiče od mého útlého věku doslova rostli, když jsem chtěla, aby se mnou chodili snad po všech dětských dnech v okolí, na kterých se dalo něco vyhrát. Svou závislost jsem si později pěstovala nejrůznějšími sportovními soutěžemi, které se mě drželi až do konce střední školy a ještě ani v této době, kdy by mé výkony byly možná spíše všem pro srandu, nemohu říci, že bych se do nich nenechala přemluvit. Ještě dnes si proto nikdy nezapomenu zkusit své štěstí alespoň v plesové tombole, což je i můj druhý nejzásadnější důvod, proč plesové sezóny naprosto zbožňuji. Hned za tím úplně nejhlavnějším, kterým je to, že si na plesech můžete oprášit své taneční dovednosti společenských tanců. V běžném životě se totiž poštěstí málokomu, aby si je zatancoval i na jiném místě než právě na plese, a to je moc velká škoda. Zkrátka… celkově jsem už od svého dětství byla účastníkem soutěží nespočetněkrát a konečně teď mohu se stejným zápalem a soutěžním nadšením říci – teď mám jednu soutěž já pro Vás! Je to úplně první soutěž na mém blogu, a proto doufám, že se Vám bude líbit, mně totiž rozhodně bude. A o co se tu bude soutěžit?

O poukázku na nákup v internetovém obchodě Parfums.cz v hodnotě 700 Kč! Výhercem můžete být i Vy, a proto čtěte dále, kde se dozvíte všechny potřebné informace.
Zajisté už všichni víte, že tento internetový obchod, který je u nás jedním z těch nejpopulárnějších, před krátkou dobou změnil své jméno, o čemž jsem Vám už psala jednak na všech svých sociálních sítích, tak i v pár článcích tady na blogu, a proto věřím, že bude pro Vás tato soutěž naprostá hračka. :))

Jaké jsou podmínky soutěže?
1. Zodpovědět mi níže do komentářů k tomuto článku správnou odpověď na následující otázku, která zní: „Jaké je nové jméno internetového obchodu Parfums.cz?“
2. Udělit na facebooku „LIKE“ jednak stránce bývalého Parfums.cz (nezapomeňte na nové jméno!), tak i mé vlastní facebookové stránce Stylerka.

Jednoho z Vás, kdo splní obě dvě podmínky, vylosuji příští středu, což je 30. 11. 2016 někdy ve večerních hodinách. Výherce následně obdrží poukázku na nákup v e-shopu na svůj e-mail. Budete tak mít alespoň dostatek času na to, si promyslet, zda za poukázku vyberete pro někoho Vánoční dárek / dárečky, popřípadě zda si ji necháte čistě jen pro sebe a uděláte si za ni radost.

Sdílejte tuto soutěž také svým přátelům na facebooku, či na ostatních sociálních sítích, aby i oni měli šanci vyhrát. Třeba se pak o případnou výhru za Vaše doporučení s Vámi podělí. img_20161123_113430

img_20161123_113250

Budu se těšit na všechny Vaše soutěžní komentáře a všem Vám moc držím palce! :)) Neváhejte a zapojte se do soutěže také!

Mějte se krásně a soutěžení zdar,

Vaše Stylerka

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner