První kousek od Victoria’s Secret a prádlo to není!

Značku Victoria’s Secret znají úplně všichni
a všichni ji mají spojenou s luxusním prádélkem, které vypadá naprosto úžasně, ale bohužel jeho cena zas tak úžasná není. Alespoň ne na to, vybavit se spodním prádlem jen od této značky. Proto mám tuto značku spojenou s luxusem a je pro mne jednou z těch vzácnějších. Už několikrát jsem se málem nechala zlákat a všechny své peníze jsem už plánovala utratit za luxusní set, avšak jsem nakonec odolala, protože z částky, která by mi v peněžence zůstala, se mi dělaly závratě. Nedávno jsem ale podlehla obrovskému pokušení a nyní se už první úlovek od této značky vyjímá na mé poličce. Spodní prádlo to ale kupodivu není! Co jiného mne dostalo do kolen?

Mým prvním produktem od této značky je tělový sprej Victoria’s Secret Love Spellkterý mne naprosto očaroval hned na první pohled. Má hezký 250ti mililitrový flakonek, který je fialovo-zlatý a má praktický rozstřikovač, což je u tělového spreje naprostá nezbytnost. Navíc mne mile překvapila cena, kterou jsem čekala mnohem vyšší u spreje této značky. Když jsem se poprvé navoněla, vůně mi přišla trochu více sladká, avšak během chvilky se z ní vyloupla krásná něžná vůně, která už mi přišla sladká tak akorát. Vůně mi připomíná šťavnaté broskve, které jsou velmi svěží a lehké, proto si myslím, že nikoho z vůně hlava bolet nebude, tím pádem se Vám jen tak neomrzí a sedne opravdu každému.

aa

Velice mne ale zklamala výdrž vůně, která se u toaletního spreje stejně moc očekávat nedá, ale asi je to tím, že jsem celkově od vůně čekala kdo ví jaký zázrak. Samozřejmě kvůli té značce. Ale myslím si, že cena přibližně 250 Kč, co mne tato vůně stála, odpovídá. Nejlepší je nosit vůni vůni vždy s sebou v kabelce a když už máte pocit, že vyprchala, znovu přestříkáte a je po problému. Navíc se před kamarádkami můžete tímto produktem blýsknout a hned z něj budete mít ještě větší radost.

Tento toaletní sprej je podle mne nejvhodnější ze všeho nejvíce na jaro a léto, ale protože jsem si ho pořídila během tohoto období, nevydržím s ním čekat až na jaro a používám ho teď. Protože se mi jeho vůně velice líbí a myslím si, že poměr ceny a kvality je odpovídající, mám zálusk na jiné druhy těchto sprejů od Victoria’s Secret, na které se nezapomeňte podívat ZDE. Kolekcí je mnoho (Aqua Kiss, Coconut Passion, Love Addict, Strawberry & Champagne a další…), každý si přijde na své a vybere si přesně tu vůni, kterou si hned po prvním přivonění zamiluje. Já mám zálusk koupit si na parfums.cz  Victoria’s Secret Aqua Kiss tělový sprej pro ženy, které mají rády jemnou a nevtíravou vůni čistoty. Protože si ji zatím nedokáži tak úplně představit, jsem na ni opravdu velmi zvědavá a nemohu se dočkat toho, až ji budu mít konečně doma. Myslím si ale, že pokud by se mi náhodou zas až tolik nelíbila a neseděla mi, tak bude skvělá jako Vánoční dárek pro mou sestru, nebo mamku. Čili se o její využití bát nemusím.

A za ty peníze se vůbec nebojím koupit si ji jak se říká „na slepo“.

a

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner