Připrav své rty na jaro! Levně s Rimmelem!

Jaro je tu, konečně! Jen ještě aby stejně jarně jako dnes vypadal každý den a budu maximálně spokojená :))! Jaro mám spojené s velkými změnami, často je totiž čas ten nejlepší na obměnu šatníku, na nový sestřih, nebo nový nábytek. Proto si myslím, že je letos se naskytl ten pravý čas na to, připravit své rty na sluneční paprsky plné nabuzující energie stejně perfektně jako svůj šatník. V létě se mi totiž často stává, že kvůli nedostatečné preventivní péči se mi rty začnou loupat a vytvářet se na nich nehezké zatvrdlé kousky kůže, které si většinou nešikovně strhnu a teče mi z nich krev. Letos jsem si dala předsevzetí, že se tomuto problému postavím a zabráním tomu, aby mne trápil i letošní léto. Pokud Vás tento problém netrápí, nevadí, i tak je potřeba nasadit tuto pečující kúru, každá totiž chceme abychom v prvních jarních paprscích slunce vypadaly perfektně a naše rty totéž.

Naprosto nezbytné je, abychom rty měly dostatečně hydratované, což vyžaduje starání se o ně nejen přes den, ale i v noci, protože během noci je ten pravý čas na to, aby do sebe vstřebaly vitamíny, které do nich dostaneme pomocí výživných balzámů, které bychom jinak přes den setřely. Tedy alespoň já mám takový problém… Balzámy, které používám, což jsou buďto čokoládové, nebo mé nejoblíbenější sladké a ovocné varianty od značky EOS, které mi voní až tak, že mám obrovskou chuť je sníst, takže je neustále ze rtů dostávám tak, že je postupně olizuji :)))). Proto mé rty nestihnou do sebe vstřebat vitamíny, které balzámy obsahují. Tudíž jsem si musela pořídit balzám, který je jemný a příjemný na rtech a vydrží dlouhou dobu, aby mi rty po celou noc hydratoval a vyživoval a zároveň není ovocný, abych i ve spánku neměla pokušení si ho ocumlávat a slízávat. Všechny mé požadavky splnil vyživující balzám na rty Rimmel Katekterý jsem si pořídila na doporučení kamarádky a je skutečně takový, jak mi kamarádka popisovala. Na rtech nezanechává velkou vrstvu, avšak vydrží na rtech až 3 hodiny, i když je deklarováno, že by měl vydržet až osm hodin, tomu tak ale bohužel není. Balzám má ochranný faktor SPF 15, takže je vhodný i na denní nošení a uchrání rty před škodlivým ultrafialovým slunečním zářením, před kterým je zapotřebí se dostatečně chránit, a to právě i na často opomíjených místech, mezi které určitě patří i rty.

Balzám má číslo 01 Clear, ale toto si nemusíte před jeho koupí pamatovat, protože se vyrábí pouze v tomto jednom odstínu. I když nám to třeba může naznačovat, že se plánují uvádět na trh i další? No uvidíme, kéž by :)).

aaaaaa

S balzámem jsem spokojena jak po stránce jeho struktury, tak z hlediska jeho vůně. Balzám je trochu měkčí, takže je nanášení snadné a příjemné, nemusíte jím po rtech moc přejíždět a skoro až rty drhnout – to naprosto u tuhých balzámů nesnáším, vždy si totiž suchou kůžičku na rtech natrhnu, což pekelně bolí a ošklivě vypadá. U tohoto produktu se těchto nepříjemností obávat nemusíte. Jako vlastně u všech rtěnek od značky Rimmel. Mám pocit, že všechny produkty na rty od této značky odpovídají kvalitě rtěnkám třeba až 3x dražším, což je naprostá bomba, protože tyto si může dovolit naprosto každý!

Máte už nějaké produkty z řady Kate? Nebo se je teprve chystáte vyzkoušet? Těším se na Vaše komentáře!

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner