Perfektní řasy bez obtisků i za sychravého počasí!

Podle mého názoru jsou řasenky nejčastějším produktem, který si všechny ženy kupují, protože řasenky používají i ženy, které se již více nelíčí a jen si rychle zvýrazní řasy černou řasenkou a mají hotovo. Za mě patří řasenky k produktům, které i nejčastěji spotřebovávám, protože mi častokrát vyschnou již po měsíci a půl intenzivního používání. Mé řasy jsou celkem dlouhé, a mám ráda, když jsou řasenkou zvýrazněny trochu více, než-li jen aby mi řasenka vytvořila přirozený look, kdy řasy vypadají jako od přírody černé a jen lehce natočené… což je i jeden z důvodů, proč řasenky tak rychle spotřebovávám.

Protože si řasy líčím každý den, tak již mám celkem dobré zkušenosti s tím, jak se vyvarovat problémům s neustálým drolením se řasenky, kdy pak do oblasti pod očima spadávají kousky řasenky, a také s jejími obtisky například z důvodu, že jsem se během dne více zpotila, nebo kvůli sychravému počasí. Právě nastává podzim se vším všudy a věřím, že se Vám mé ozkoušené tipy a triky přesně v tomto ročním období budou skvěle hodit!

Prvním z mých tipů: Vyvarujte se řasenkám, které jsou tekutější a déle schnou, v tomto počasí se schnutí řasenky ještě prodlouží a může se tak stát, že si po pár minutách při oblékání svetru přes hlavu zkazíte celé líčení rozmazanou řasenkou. Abyste předešli právě tomuto problému je také řešením to, že jako první začnete s líčením oči a až poté budete pokračovat s nanášením make-upů a pudrů, řasenka během té doby stihne krásně zaschnout. Dalším tipem je případné používání voděodolné řasenky, která bude odolná i vůči potu a mrholení. Posledním mým trikem je přestříkání výsledného líčení fixačním sprejem, který zafixuje i řasenku a zabrání tak jejímu případnému opadávání pod oční okolí.

V poslední době jsem našla skvělou řasenku z nižší cenové kategorie, která zvládá i nevlídné počasí, nebo i náročnější trénink v posilovně. Řasenka je od švédské značky Oriflame, která se dříve dala pořídit jen prostřednictvím nějaké Oriflame Lady, což mi moc nevyhovovalo, což bylo i důvodem, proč jsem od této značky moc produktů neznala. Nedávno jsem na ní narazila na Notinu, kde stojí krásných 159 Kč. Řasenka má speciální krátké štětinky, díky kterým řasy nalíčíte snadno a velmi rychle a překvapivě jsem si na tento kartáček velmi rychle zvykla, i přes to, že jsem dříve vyhledávala spíše větší kartáčky.

20171031_152536 20171031_152327

Řasenka The One Wonder Lash 5 in 1 vytváří super objem, protože je lehká, není příliš mokrá, aby řasy táhla zase zpět dolů a navíc se vůbec nedrolí a neobtiskává. Pokud byste spíše preferovala voděodolnou variantu, Oriflame vytvořil i stejnou řasenku jen ve voděodolné verzi. Já si nejvíce oblíbila tuto klasickou variantu, možná ale například na lyže, nebo na plavání bych raději sáhla po voděodolné, ale běžné denní nošení s občasným sportem zvládá tato řasenka na jedničku! 

Tato řasenka se skutečně povedla a za mě jí mohu dát všechny palce nahoru! 

20171031_152254

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner