Oválné štětce.. Ano X Ne ?!

Řekli by jste, že svět kosmetiky už nijak převratně nemůže přinést něco nového? Já si to také myslela, avšak to byla chyba! Minulý rok se kufříky nejlepších make-up artistů zaplnily úplně novým tvarem štětců, jejich vzhled je něco jako a la kartáček na zuby, který je však i v mnohem větších rozměrech… a tyto štětce v novém tvaru přišly před nějakou dobou i k nám do ČR, hurá!! A protože mi již spousta z Vás o těchto štětcích psala, že je rozhodně musím vyzkoušet, tak jsem neodolala a koupila si je pro otestování také. Tyto oválné štětce slibují snazší aplikaci a lepší a rychlejší zapracování make-upu do pleti a měly byste s nimi dosáhnout výsledku, kdy bude Vaše pleť jemná a vláčná. A jak u mě tyto rose gold krasavci obstály?

Na první pohled působí sada tak, jako bych pro všechny tři štětce snad ani neměla využití. V průběhu líčení však zjišťuji, že opravdu každý ze štětců najde své místo alespoň na určité místo. Na co jednotlivé štětce používat? Te největší jsem si oblíbila samozřejmě na make-up, protože k tomu úplně vybízí. Ten střední mi velice vyhovuje na pudrové produkty, a ten nejmenší je úplně nejlepší na korektor.

Štětce jsou od mé oblíbené značky, kterou je Makeup Revolution, která je jednou z těch, jejíž produkty jsou cenově dostupné a zároveň stíhají nejnovější trendy ve světě dekorativní kosmetiky.

Makeup Revolution stetce

Jak s nimi aplikovat daný make-up? nejlépe vytvoří požadovaný efekt za pomocí jemného krouživého pohybu, ale pozor, moc na pleť štětci netlačte! Od Vás jsem dostávala doporučení na to, abych se štětci menšími aplikovala rtěnky či lesk na rty pro důkladné zdůraznění linií rtů, jsou vhodné i na konturování, kdy klasicky aplikujte bronzer nebo konturovací přípravky pro zúžení obličeje a vykreslení rysů.

Makeup Revolution Pro Precision Brush, sada na konturovacích štětců je na tom kvalitativně opravdu velmi dobře. Jedinou výtku bych měla k obtížnému čištění jednotlivých štětců, jež se při vmasírování krouživým pohybem dostávají do hloubky štětin, což lze ale vyřešit kvalitním produktem na čištění štětců, který si s tím poradí. Jsou na omak krásně jemné a líčení nádherně zapracovávají. Jejich design je samozřejmě také pecka, navíc v mé oblíbené rose gold barvě, čili jsou krásným doplňkem mého kosmetického koutku. Myslím že to jsou štětce, které by měla každá z nás vyzkoušet, rozhodně za to stojí!

Makeup Revolution stetec

Mějte se krásně a těšte se na velkou červencovou soutěž, kterou pro Vás právě teď připravuji! Tři z Vás v ní budou moci vyhrát krásný a praktický balíček na cesty s produkty pro péči o pleť.

Makeup Revolution

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner