Oční linky, které Vás nezradí!

Kočičí pohled chce mít každá žena a není větší faux pas, než-li dokonalý make-up a nalíčené oči s umě vykreslenou oční linkou, která však ve vlhkém počasí nevydrží na svém místě. Jednou se mi tento problém stal a jako většina správných trapasů se samozřejmě nestane v den, kdy jsem doma nebo se svou rodinou, ale bohužel při příležitosti, kdy člověk chce vypadat profesionálně a záleží mu na jeho zevnějšku. Už nikdy nechci ten trapný pocit zažít! Avšak oční linky na oku úplně miluji, mám pocit, že posunou mé líčení o level výše, a tak jsem hledala vhodné oční linky, které budou tutovkou a nepřivedou mě do žádné takové situace.

Kamarádka mi doporučila 16-ti hodinové tekuté oční linky Liner Pinceau v odstínu č. 32 Noir beaux-arts, což je krásná sytá černá barva, která se hodí ke každému typu líčení a k jakékoli příležitosti. Díky tenoučkému aplikátoru si můžete vytvořit linku různé intenzity. Já preferuji spíše tenčí linku, odvážnější varianty volím jen málokdy, a to například na nějakou párty nebo na plesy, kdy se odvážu i s výraznějším outfitem a zvýrazním více i kontury své tváře a případně použiji i nějakou tekutou rtěnku, která mě ve své výdrži také nezklame. Díky tomu, jak je linka tenká lze lehce vytvořit i precizní „ocásek“. :)))

20170910_181033

Linky jsou od mé oblíbené značky Bourjois, od které jsem Vám již testovala spoustu produktů, na něž najdete recenze zde na blogu.

Aplikátor je opravdu tenoučký, čili je s ním snadné vytvořit precizní linku a nanést na aplikátor dostatečné množství barvy pro jeden plynulý tah, což je pro mě velmi důležité, protože se mi špatně navazuje na vytvořenou část linky. :)) Máte to také tak?

Linka vydrží bez problémů celý den, ale samozřejmě si během něj nesmíte mnout oči :))), což by asi žádný produkt bez újmy neustál.

Jsou to skutečně nejlepší tekuté linky, které jsem kdy vyzkoušela. Před koupí jsem do nich nedávala tolik nadějí, ale předčily mé očekávání, které jsem o nich měla. Barva je krásně a intenzivně černá, a to díky sytým pigmentům. Celkem i rychle zasychají, pro jistotu ale držím víčko chvilku lehce přivřené, po zaschnutí se již nikde nechtěně neobtisknou. A jak drží? Vydrží bez problémů celý den bez drolení nebo praskání.

 20170910_180845

A za kolik si lze linky pořídit? Linky seženete přibližně za 160 Kč, což je podle mě za takovéto kvalitní linky super cena.

Máte s nimi již nějakou zkušenost? Nebo přemýšlíte, že byste o ně rozšířily svou kosmetickou sbírku? :))) Napiště mi níže do komentářů! Pokud máte nějaké tipy na produkty, které bych pro Vás mohla zrecenzovat, dejte mi je vědět a já se jimi ráda inspiruji.

Vaše Stylerka

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner