NYX Matte Lip Cream a jak jsem s nimi spokojena?

Už jistě znáte značku, která je jednak typická svými odstíny, které jsou složené snad z celé barevné škály, ale také i svou kvalitou. Je jí značka NYX, kterou jsem již dlouhou dobu chtěla vyzkoušet, avšak tak nějak jsem se k tomu nikdy ne a ne dostat kvůli mé vytíženosti v posledních měsících. Konečně teď nastal pro mě trochu volnější měsíc a chtěla jsem si hned udělat takovou menší radost a zároveň i jakousi odměnu pro samu sebe právě nějakým produktem od NYXu. Nakonec jsem u této značky narazila na produkt NYX Professional Soft Matte rtěnka, což je matná tekutá rtěnka, která je na rtech velice příjemná a samotné rty nevysušuje. Rtěnku můžete sehnat – a teď pozor – ve 32 odstínech! Ano, 32 odstínů! Zní to úplně neuvěřitelně, ale je to také jeden z důvodů, proč můžete vsadit právě na tuto řadu, ať hledáte jakýkoli – nic není problém. :)) Věřím, že si ji zamilují všechny milovnice extravagantního a odvážného líčení, protože jeden z odstínů je například černý, další je modrý a o fialové také nouze není. :)) Já se však v líčení ještě bojím tolik experimentovat, abych dokázala s takto netradičně zbarvenými rty vyrazit do města, ale dala jsem si jakési předsevzetí, kdy se tomu chci naučit :)). Navíc budou údajně na podzim velice trendy velké kontrasty barev, k čemuž rty nalíčené extravagantně zbarvenou rtěnkou bezpochyby patří. Ale i přes to, že si můžete vybrat i z netradičních barev, já sáhla po trochu větší klasice, o které na jisto vím, že ji unosím a vybrala jsem si dva odstíny, které mi hned padly do oka. A jaké to jsou?

Prvním odstínem je tento v krásné tmavě růžové barvě, která vytvoří krásné šťavnaté rty a myslím si, že se ke mně jakožto k blondýnce perfektně hodí. Je to odstín č. 24 – Paris. A jak se líbí Vám? :))

20170204_201929

A druhým odstínem je tento božsky světle růžový, který mi připomíná jakousi světle malinovou barvu. Je úžasný v kombinaci s tmavým oblečením, protože jednak rtům, tak i celému outfitu dodá svěžest, optimismus a šťávu! Tento odstín má č. 13 – Sydney.

20170204_201833

Takto vypadají swatche obou dvou rtěnek. Která se Vám líbí více? :)) Já osobně bych si mezi nimi jen jednu vybrat nedokázala, líbí se mi moc obě dvě, což je i důvod, proč jsem si je bez velkého přemýšlení rovnou pořídila.

20170204_202054

Kromě skvělých odstínů hodnotím kladně také výdrž těchto rtěnek, protože ta je u rtěnek jako jedno z mých nejhlavnějších kritérií, protože mám ráda takový ten klidný a sebejistý pocit, když se na svou rtěnku můžu spolehnout a mám jistotu, že mi necestuje nikde po tváři, případně není obtisknutá nikde na obličeji přítele… hehehe :D :)))) …Což je ale také důležité, protože jednak já osobně, tak i můj přítel si neradi dáváme pusu tehdy, kdy mám namalované rty rtěnkou, která zcela nezaschne. Dalším plusem tohoto produktu je pro mě její příjemná konzistence i lehká a příjemná parfemace. Rtěnka navíc nevysušuje rty a nevytváří na nich nehezké šupinky.

Za mě osobně Vám ji rozhodně mohu doporučit! Napište mi, zda tuto tekutou rtěnku také máte doma, nebo zda si jí teprve plánujete pořídit! :))

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner