Nový oblíbenec aneb moje vůně léta 2017!

Znáte to…. Je doba letních dovolených a vždy se snažíte balit co nejúsporněji, a tak já osobně svou kosmetickou taštičku naplním vzorečky krémů, šampónů a vůní, které se mi doma za ten rok nashromážděly, a které jsou zároveň super praktické na cestování, protože to mini balení, ve kterém se produkt ukrývá jednoduše po vypotřebování vyhodíte a nezabírají Vám místo v kufru, do kterého se snažíte na konci dovolené namáčknout celý obsah rozšířený o suvenýry a o dárečky, které jste někomu/či sobě na dovolené pořídili. No a já si s sebou mezi jinými miniaturkami různých produktů vzala právě i vzoreček vůně, ze které jsem nakonec byla úplně paf! Vůně je originální, neotřelá a jemná a připomíná mi vůni čistoty. Tou vůní je vůně Shiro, která si mě tak získala a zároveň ve mě asociuje letošní vydařenou dovolenou u moře, že jsem si po příletu do Čech objednala její plné balení, které má 40 ml… A tak se z ní stala moje vůně léta 2017! Parfém má úžasný flakón, který je jednoduchý, luxusní a minimalistický, přesně takový styl mám ráda. Navíc barvy pouze Black and White…. jednoduše nádhera. No kdo by si flakón a celkově parfém nezamiloval?

20170704_145709

Parfém je od úspěšného japonského návrháře jménem Masaki Matsushima, který vytvořil stejnojmennou značku, kde jsou zastoupeny od roku 1999 kromě rób určených na pařížská přehlídková mola i parfémy, které jsou originální a nezaměnitelné a jsou vhodné na jakoukoli příležitost a i já svůj parfém takto používám. Jeho výdrž je asi na půl dne a vždy, když někam vyrážím i v podvečer, tak ji ještě jednou aplikuji, aby byla intenzivnější. Rozhodně tato vůně nepatří mezi bolehlavy, čili i Vy, kdo jste na ně velice citlivý, byste s ní určitě neměl mít žádné problémy.

Vůně se skládá z kombinace vůní bavlníku, růže, kosatce a bílého pižma a toto spojení vytváří příjemnou krémovou vůni, která Vám jen tak nezevšední. Je ideální na léto a jak už jsem říkala, mám ji spojenou s naší letní dovolenou u moře, a možná proto mi připomíná teplé letní večery s šuměním moře. Vůně je velice něžná a elegantní a popsala bych ji jako jakousi vůni čistoty dle mého gusta. Myslím si, že rozhodně stojí za vyzkoušení a pokud se bojíte s vůněmi experimentovat, tak ji můžete vyzkoušet prostřednictvím malých odstřiků parfému, díky kterým si budete jisti, že do plného 40ti nebo 80ti mililitrového chcete zainvestovat. :)))

20170704_145631

A co vy, znáte už tuto značku, nebo Vás právě teď oslovila? :))

20170704_145733

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner