Nová rtěnka do sbírky! Aneb jaký je můj nový přírůstek od Dermacolu?

Také se Vám stává to, že si v určité době něco oblíbíte a dlouhou dobu když jdete do obchodu, si kupujete jen samé podobné věci? Já to mám takto naprosto se vším. Nedávno jsem měla v oblibě italskou kuchyni, a proto jsem jedla téměř každý druhý den nějakou mňamku a la Itálie. Jindy jsem měla další ze svých období, kdy jsem v každém obchodě uvažovala nad tím, jestli si mám koupit další upnuté jednobarevné tílko, i když jsem nich už měla doma ve skříni vyskládaný vysoký komínek. A tak bych mohla rozvést ještě X dalších věcí, ale proč Vám toto vlastně píši? Už vím, nyní mám další mánii, která je pro změnu rtěnková. Vždy, když jdu kolem drogerie, musím se v ní zastavit a vyzkoušet nějaký z nových odstínů a pak se přemáhat, aby mi jedna nebo více rtěnek nepřistálo v košíčku. Naštěstí občas odolám :))). Tentokrát jsem však kouzlu této rtěnky naprosto začátečnicky podlehla.

Je to rtěnka od značky Dermacol, která má poslední dobou v mé kosmetické taštičce široké zastoupení, co jsem si tak všimla. Nevím, jestli je tahle skutečnost zrovna na pochvalu, nebo na metál, každopádně si dokážu představit vyděšenou tvář své mamky, která nad tím kroutila hlavou už snad před sto lety (berte mě s rezervou + – pár let :))), a to jsem ještě žádné rtěnkové období neměla.

20160208_131342_resized

Rtěnka má krémové složení, které příjemně hydratuje, což je mi sympatické, alespoň se nezvýrazní má občasná suchost rtů, která se mi dostaví vždy v chladnějším období, i přes to, že se snažím rty co nejvíce hydratovat. Po nanesení rtěnky mám dokonce pocit, jako by byly rty jemnější a hladší, což jsem zjistila, že nebyl jen můj subjektivní pocit, ale je to jedna z vlastností rtěnky, protože pro dosažení tohoto dojmu obsahuje pečující oleje a vitamín E.

Pokud hledáte, nebo máte v oblibě hydratační rtěnky, které nepůsobí na rtech suše, rozhodně Vám doporučuji právě tuto. Všechny rtěnky z celé edice Seduction mají velice zajímavé balení, které ve spodní části zmáčknete a rtěnka se spodkem vysune. Mně osobně chvíli trvalo, než jsem na tuto vymoženost přišla – ano, jsem blondýna, nepopírám - ale i tak Vám to sem raději píši. ;)) Poté, co zmáčknete spodní část, a co se Vám rtěnka lehce vysune, dejte velký pozor při jejím úplném vytahování z vrchního víčka, špička rtěnky totiž kouká lehce ven nad svou spodní část, ze kterou potom manipulujeme, a její vytvarovaná hrana by se tak mohla snadno odřít o víčko. Snad jsem to popsala dostatečně srozumitelně a pokud jste zas až tak nepochopili, co tím chci jakožto velký básník říci, dejte si jednoduše pozor při otevírání rtěnky :))).
Oslovil mne nejvíce odstín 02, který využiji na každodenní líčení, nebo na párty, kdy zvolím výrazné líčení očí. Moc se mi tato barvička líbí a nejsem sama.. hned, když jsem rtěnku zapůjčila kamarádkám, musely si ji koupit také.

20160208_131100_resized

Podívejte se, jak vypadá v reálu na rtech mé kamarádky. Taky se Vám tento odstín tak moc líbí? Já ho naprosto zbožňuji!

Už jsem se zase musela v duchu okřiknout, když jsem si plánovala koupit ještě jeden kus stejného odstínu, který bych nosila vždy v kabelce, ale vím, že to není zas až tak nutné, ale bojím se, že velmi brzy zase na svou rtěnkovou mánii dojedu. Možná ne já, ale určitě moje peněženka. :)))IMG_4505-vert-909x1024

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner