Vyhlazující sérum od značky Nivea. Jak se mi osvědčilo?

Co se mi jako první vybaví ve spojení s touto značkou? Hutnější konzistence, příjemná vůně a hlavně dovolená na horách. Už od mala jsme si mazali svou pleť krémy ve známém modrém plechovém balení, které mi má maminka schovávala, abych si v něm uskladňovala své gumičky, sponky, korálky a podobné drobnosti, aby všechny věci byly krásně pohromadě. My jsme si tyto super krémy v onom modrém plechovém balení mazali na pleť těsně před tím, než jsme vyšli z chaty na zasněžený horský svah. Byli naprosto ideální na nepříznivé a tvrdé horské podmínky, vyhnuli jste se tak nepříjemně suché pleti a lišeji, takže jste si ušetřili chvíle, kdy jste mysleli, že snad vyskočíte ze své kůže. Není divu, že jsme se jimi mazala celá rodina. Na běžné nošení – mimo zimní sezónu si jej ale nedokáži představit, krém je až moc hutný, a tak jsem zkoušela spoustu krémů od značky Nivea, abych našla ten pravý na nošení ve zbývající části roku, a protože je letošní zimní sezóna pomalu u konce, je na to právě teď ten pravý čas!

Vyzkoušela jsem jich pár, které mne nijak nenadchly a myslím, že ani nestojí za zmínku, protože bych je kritizovala kvůli stejnému problému – nepříjemnému pocitu vysušené pleti, kdo tento pocit zná, ví moc dobře, jak je nesnesitelný k zbláznění. A když jsem si nedávno od Nivey zakoupila tělové mléko do sprchy z řady Nivea Q10 Plus, hned jsem si zamilovala jeho vůni, a tudíž vůni celé této řady Q10, která má zpevňující a hydratační vlastnosti. A když mi navíc všichni chválili mou vůni, i když jsem žádnou neměla, ale byla jsem zrovna po sprše, kdy jsem použila tento produkt, jen mě to utvrdilo v mé lásce k celé řadě. :)) A všem Vám ji doporučuji, vůně je naprosto božská, rozhodně tuto řadu vyzkoušejte!

No a po pár týdnech jsem v této mé milované řadě natrefila na Vyhlazující pleťové sérum, které působí i proti vráskám a i když vrásky zatím nejsou zas až takový můj problém, slyšela jsem, že po 20. roku věku by žena měla začít používat krémy, které lehce působí proti začínajícím vráskám, takže jsem si řekla, že toto bude ten můj první produkt na onu péči. Abych Vám pravdu řekla, myslím si, že moc proti vráskám nepůsobí, protože i mé začínající mimické vrásky jsou naprosto beze změny, ale celkově je pleť lehce zpevněnější. Tento pocit však očekávejte po dlouhodobém používání, přibližně asi tak po třech týdnech. Sice sérum neplní funkci vyhlazování vrásek, ale vytváří svěže vypadající pleť, jako po spoustě hodinách spánku. A poslouchejte všichni, co trpíte na suchou pleť – tento krém Vás jí zbaví. Hned bude skvěle vyživená, hydratovaná a vyhlazená a příjemná na dotek. A

Sérum nanáším ráno pod make-up, který se hned lépe roztírá a nevytváří barevné mapy.V létě plánuji nosit toto sérum samostatně případně jen s korektorem, pokud se mi na pleti objeví něco nepěkného, co zrovna nemusí být vystaveno k okukování mým okolím.

Nelekejte se struktury!

Sérum má průhledný vnější obal, tudíž můžete vidět jeho zajímavě vypadající strukturu uvnitř. Nevím jak bych ji popsala, no posuďte sami. :))

 aa

AAA

Už toto sérum znáte? Nebo alespoň řadu Q10?

Těším se na Vaše komentáře! :))

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner