Nejlepší lak na nehty pro každodenní nošení

Jako spousta z Vás mám i já doma nespočet laků na nehty, avšak mám pocit, že stále nemám lak, který bych si mohla rychle nalakovat, ať už jdu kamkoliv a vždy by se mi hodil. A koho by bavilo neustálé odlakování a přelakování laku. Mě tedy ne.
A protože mám teď zkouškové a nemám na to už vůbec čas, hledala jsem lak, který by seděl ke všemu. Navíc jsem potřebovala, aby neodváděl mou pozornost při učení, či psaní a abych vždy, když vyrazím jednou za čas ven do města, nemusela překontrolovávat, zda někde není odřený. Tramtadadá – zde je ten vyvolený.

Je to lak od mé oblíbené značky Gabriella Salvetekterá mne zatím svými produkty nikdy nezklamala. A ani tentokrát ne. Konečně se nemusím bát, že vesele vyjdu na zkoušku, samozřejmě si všichni toto vesele živě dokážeme představit :))) a najednou zjistím, že mám svítivě růžové nehty. Řešením bylo nekonečné olupování laku na nehty, přičemž místy lak dolů sloupnout ani za maximálního vynaloženého úsilí nešel. S tímto lakem se těchto problémů vůbec nemusím obávat. Má skvělou přirozenou barvu s lehkým leskem a jemnými třpytkami, které jsou jen decentní. Přesně to, co jsem si představovala. Navíc zasychá skutečně během pár sekund, což je velké plus, protože lak nikde nestihnete otřít a nebo obtisknout – můj věčný problém, a také důvod, proč jsem řadu laků přestala používat. Tento lak je z řady Nail Enamel, která skýtá několik odvážnějších barevných odstínů, ale také pár přirozenějších, na které jsem spíše cílila, a mezi kterými jsem si tento svůj vybrala.

20160130_160752_resized

Je to odstín 105, který jak můžete vidět na obrázku, má lehký odlesk. Velikostně je tak akorát, jsem si jista, že 11 ml nebudu mít problém spotřebovat a ještě budu určitě několik dalších přikupovat. Barevně je zkrátka podle mých představ. Výdrž laku je také skvělá, i po ručním mytí nádobí se lak neošoupe a je stále stejný. Na nehtech mi vydrží přibližně týden ve skvělé kvalitě, poté už je mou nutností lak odlakovat a nanést znovu, jako každý jiný (pokud vůbec do tohoto stádia lak vydrží), protože už je vidět kousek nenalakovaného nehtu, jak mi nehty rychle rostou.

Jediné mínus, které bych na tomto laku našla je jeho krytí, je dostačující, to ano, ale není takové. Na obrázku výše mám nanesenou jednu vrstvu laku, pokud by Vám takovéto lehčí krytí nevyhovovalo, doporučuji chvilku počkat, než lak zaschne a aplikovat ještě jednu vrstvu. Pak už si myslím, že bude spokojen naprosto každý.

A jaká je jeho cena? V této kolekci laků si vyberete již od 72 Kč, což je krásná cena, avšak konkrétně můj lak mě vyšel na 87 Kč. Doporučuji Vám se na ně podívat co nejdříve, protože zrovna probíhají výprodeje různých odstínů, které seženete, jak jsem již psala, téměř za hubičku. Když porovnám cenu s kvalitou, musím říct, že jsem takovou kvalitu očekávala, protože tuto značku již dlouho znám a vždy jsem s ní byla bez výjimky spokojená.

66464103-a6ce-49b9-8b9d-636b212e17a8

Máte už nějaký lak z této kolekce? Jestli ano, napište mi do komentářů jak Vám vyhovuje a jak jste
s ním spokojena. Pokud žádný ještě nemáte, doporučuji si ho ihned pořídit, dokud jsou v akci :)).

Máte-li nějaké další dotazy, neváhejte a kontaktujte mne také sem do komentářů, nebo na facebook, či e-mail.

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner