Jak správně pečovat o své dlouhé vlasy?

Dlouhé vlasy mají být ozdobou ženy, působit jemně, zároveň i smyslně a zvýrazňovat ženskost. Jsou ale samozřejmě náročnější na udržování, jsou totiž náchylnější na lámavost, také na poškození barvením, občas se mohou i vysušovat a jsou náchylnější i na tepelné úpravy. Zanedbání péče o dlouhé vlasy je na nich bohužel hned a dobře vidět. Čas a intenzivní péče věnovaná vašim vlasům však určitě nezůstane bez výsledku a viditelné změny k lepšímu. A jaké znám typy a triky na dokonalou péči o vlasy?

Vlasy je dobré před mytím pečlivě rozčesat, aby se po umytí lépe rozčesávaly a dostala se z nich většina nečistot. Šamponu nemusíte nanášet moc, ale doporučuji mýt vlasy dvakrát. Vlasy díky dvěma mytím šamponem vydrží delší dobu v lepší kondici a nebude je třeba mýt tak často. Velkou pozornost věnujte i pečlivému smývání šamponu, po koupeli ve vaně je dobré vlasy smýt ještě sprchou. Zbytky nesmytého šamponu vlasům škodí a zhoršují rozčesání. Rozčesávání pro mě dříve byl velký kámen úrazu, většinou vlasy nešly rozčesat bezbolestně. A i taková zdánlivá maličkost jako je správné rozčesávání dokáže ovlivnit finální vzhled vlasů mnohem více, než byste možná čekala. Na rozčesání velmi zacuchaných vlasů je ideální speciální kartáč Tangle Teezer, který mi s mým problémem s česáním skvěle pomohl. Vlasy snadno a rychle rozčeše, aniž by vlasy trhal a Vás to příliš bolelo a tahalo, díky tomu je vhodný i pro děti.

Tangle Teezer patří k pozoruhodným značkám v péči o vlasy a je absolutním hitem mezi kartáči pro snadné a šetrné rozčesávání suchých i mokrých vlasů. Používá se velmi snadno, ihned mi padl skvěle do ruky díky svému specifickému tvaru a vlasy jsou po použití krásně jemné, hebké a vypadají jako byste zrovna vykročila od kadeřníka. Kartáč vůbec netahá, navíc vlasy nepoškozuje a netrhá. Česání je neuvěřitelně snadné, a to díky rozmístěným štětinkám různých délek z jemného a ohebného materiálu. Za mě všechny palce nahoru!

Tangle Teezer se stal světovým trhákem a oblíbili si ho dospělí i děti, a také nositelky clip-in vlasů. Je nejprodávanějším vlasovým kartáčem ve Velké Británii a ve světě se každou minutu prodá osm kousků. Což dostatečně vypovídá o kvalitě, kterou za přijatelnou cenu dostanete. Nosím ho stále ve své kabelce, protože je opravdu praktický a díky designu a rychlosti česání s ním, ho ráda používám i na cestách.

Zapomeňte na lámání a třepení konečků, poškozené kořínky, nepříjemné tahání – je tady éra Tangle Teezer! 

aaaa

Nedávno jsem si pořídila toto nové provedení Tangle Teezeru, a to Thick & CurlyA je ještě účinnější v rozčesávání i velmi zacuchaných míst, které se mi občas během spánku ve vlasech vytvoří a díky tomuto pomocníkovi už hned bezradně nevytahuji nůžky. :))

Je přímo určený pro kudrnaté vlasy, které lze jen těžko rozčesat obyčejným jednořadým hřebenem.

aaa

Po zkušenostech s předchozím a zároveň mým úplně prvním Tangle Teezerem vím, že to, čeho se Vám dostane, rozhodně odpovídá ceně, která je 209 Kč. Můj předchozí hřeben z řady Original, mi vydržel přes dva roky, což je podle mě super výdrž.

aa

Také už máte nějaké zkušenosti s těmito hřebeny? Popřípadě.. chystáte si ho pořídit? :)) Dejte mi vše určitě vědět níže do komentářů!

a

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner