Nebojte se konturování, je to hračka!

Konturování obličeje se stalo hitem, díky kterému můžete opticky vytvarovat a zeštíhlit svůj obličej díky hře světla a stínů. Pokud jste si vždy přála mít výraznější lícní kosti, nebo chcete opticky zmenšit své čelo, rozzářit oči, či zúžit nos, určitě se nebojte a zapojte konturování do své každodenní rutiny, je to rychlé a se správnými kosmetickými pomocníky je to hračka! Nejprve jsem se do zvýraznění kontur tváře také pouštěla s jistými obavami, ale nakonec po pár testovacích líčeních, které jsem si zkoušela v klidu doma, když jsem již pak nikam do města nevyrážela, jsem získala určitý grif a nyní je aplikace super rychlá a s mým oblíbeným produktem od značky Maybelline, který mi konturování skvěle usnadňuje, mám hotovo ani ne za dvě minutky.

Tím produktem je konturovací tyčinka Master Contour, která se vyrábí ve dvou odstínech, přičemž já mám ten světlejší odstín 01 Light, který mé pleti sedí po celý rok, protože lze snadno přidat na intenzitě ve dnech, kdy jste už trochu opálená. Tyčinka má z jedné poloviny rozjasňovač, který používám na místa, kam přirozeně dopadá nejvíce světla, tudíž nad lícní kosti, bradu, špičku nosu, nad obočí a trochu rozjasňovače nanesu i nad rty. Poté vše zapracuji navlhčeným beauty blenderem. Druhá polovina produktu je studený hnědý konturovací stín, který nanesu pod lícní kosti, poté ho nanesu hned vedle zvýrazňovače v oblasti nosu, a tím ho opticky zúžím. Nanáším ho ve slabé vrstvě i kolem čela a mé čelo pak díky tomu nevypadá, že je tak vysoké. A opět vše řádně zapracuji do pleti beauty blnederem, který je pro krémové produkty tím úplně nejlepším pomocníkem. Oba odstíny – jak rozjasňující, tak konturovací – jsou velmi přirozené a matné.

  20170910_17585520170910_17582020170910_180012

S tímto pomocníkem posunete své líčení na vyšší level a zároveň Vám líčení nezabere o tolik více času, než jste zvyklá. Když mám již dokonturováno, celý obličej ještě lehce zafixuji lehkým pudrem, aby líčení vydrželo ještě o něco déle a nemusela jsem na něj přes den vůbec myslet, a je hotovo! Pak už stačí jen zvýraznit oči řasenkou, zafixovat a zahustit trochu obočí a můžu vyrazit.

Pokud nemáte moc zkušeností s krémovými produkty, myslím si, že se jich rozhodně nemusíte bát. S touto praktickou krémovou tužkou je práce velmi snadná a bez problémů to s ní zvládnou i úplní začátečníci, protože aplikaci s ní zvládá bez problémů i moje mladší sestra, která právě na střední škole začíná s lehkým make-upem a zvýraznění kontur tváře dodá její pleti zdravý vzhled a zároveň vypadá velice přirozeně.

Máte s tímto produktem již nějaké zkušenosti? Napište mi níže do komentářů :). Mějte se krásně a já se na Vás budu těšit u dalšího příspěvku.20170910_175800 Vaše Stylerka.

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner