Naučte se triky s očními stíny!

Očními stíny lze vytvářet zázraky! Žádný vizážista se bez nich neobjede a ti zkušenější je používají nejen na zvýraznění očí, ale i na zakrytí nedokonalostí pleti. Umíte to s nimi také? Jaké je jejich tajemství?
Pokud chcete používat oční stíny jako korektor, stačí se naučit, jaká barva zakryje právě to, co odpovídá potřebám Vaší pleti. POZOR: Je však nutné použít odstíny, které v sobě nemají třpytky, nejlepší efekt vytvoří stíny matné, které já mám osobně nejraději i na běžné denní líčení, protože mám jistotu, že mi z nich nebudou opadávat třpytky, které navíc zvýrazňují nedokonalosti pleti, jako jsou například vrásky, póry a podobné nechtěné potvůrky na pleti :))).

Mými osvědčenými stíny jsou jsou matné stíny ve velké paletce s nude odstíny, které jsou nositelné jednak pro každodenní nošení, ale lze s nimi vytvořit i výraznější look za pomocí několika odstínů červené, či modré, nebo klasické černé pro vytvoření osvědčených kouřových stínů. Jedná se o stíny Makeup Revolution  Flawless Matte 2, které obsahují 32 očních stínů a jsou v praktické paletce se zrcátkem, a které obsahují úplně všechny barevné stíny pro jejich profesionální využití coby korektoru, rozjasňovače, tvářenky, nebo stínů ideálních na konturování obličeje. Tato paletka je výborně pigmentovaná, čili stačí nanést jen malé množství stínu. Jejich rozblendění – neboli stínování do ztracena je za pomocí vhodného štětce také snadné a splňují tedy vše, co od stínů očekávám.

aa

A jaké barvy použít k zamaskování nedokonalostí?
Fialová – dodává zářivý jas a neutralizuje žluté podtóny pleti
Béžová – kryje nedokonalosti a sjednocuje tón pleti
Meruňková – rozjasňuje unavenou a mdlou pleť
Červená – neutralizuje modré podtóny pleti, a proto je výborný na tmavé kruhy pod očima

Díky této vychytávce již nebudete korektory potřebovat! :))

Zároveň jsem si všimla, že si spousta žen neodváží nanášet stíny tak, aby zvolené barvy stínů daly prostor pro vyniknutí barvě očí, na což jsem na internetu našla šikovnou tabulku se škálou vhodných odstínů dle barvy očí. – viz níže 

kombinace

Creative Ideas

aaa

Naučte se používat barvy, které jsou uvedeny, jako vhodné právě pro Vaší barvu očí. A kombinujte je do požadovaného výsledku, který bude stát za to!

Věděli jste, že… ?

  • Nebesky modrým očím nejvíce sluší barvy kovu, oceli, tóny stříbrné nebo bronzové.
  • Modrozelené oči se pomocí meruňkové nebo bronzové barvy budou zdát spíše modré. Za použití fialové škály se budou oči zdát naopak zelenější.
  • Šedé oči dokonale zvýrazníte díky jakékoli výraznější barvě. Mezi jasné favority patří kovové odstíny, tmavá modř nebo sytě švestková. Oslnivého pohledu docílíte s tóny do oranžova.
  • Zelené oči si díky své vzácnosti zaslouží barvu, která jim dá vyniknout. Zvolte růžovou, která dodá šmrnc. Pokud máte tmavě zelené oči perfektní bude bezesporu fialová. Její švestkové tóny jsou pro Vás úžasná volba.
  • Aby hnědé oči zbytečně nezapadly, volte odstíny buď hodně syté, nebo naopak světlé.
  • Pro hnědozelené oči bude tím pravým odstínem sytě fialová

Za pomocí této paletky od značky Makeup Revolution se můžete dostatečně vyřádit a vyzkoušet právě i nějaké vychytávky, jak jsem Vám uvedla v odstavci výše. Za mě je to paletka, kterou bych rozhodně nevyměnila za jinou, protože její kvalita i škála odstínů mi velice vyhovuje a v celkovém komplexu jejích pozitiv ji to dělá jako mou paletku TOP 1!

OLYMPUS DIGITAL CAMERAA jaká je její cena? Jen 399 Kč!! Což je pecka!

Máte s touto paletkou také již nějaké zkušenosti? Popřípadě se ji chystáte pořídit..? Napište mi! :))

 

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner