Můj první produkt od značky Ziaja – Jak u mě obstál?

Polskou značku Ziaja jsem doposud nevyzkoušela, i přes to, že mi tuto cenově velice dostupnou značku doporučovaly kamarádky a nemohly si vynachválit produkty na čištění pleti, sprchová mýdla a i krémy pro péči o pokožku těla i obličeje… nevím proč, ale nějak pro mě tato značka nebyla zprvu atraktivní a vždy jsem na ní při nákupech zapomněla. Až po spotřebování všech svých zásob krémů na pleť jsem si řekla, že za těch pár korun to rozhodně za vyzkoušení stojí a jako první produkt jsem zvolila noční výživný krém Goat’s Milk pro suchou pleť, který se mi líbil i svým složením, protože neobsahuje žádné parabeny. Již podle názvu lze poznat, že obsahuje kozí mléko respektive proteinový komplex z kozího mléka, o kterém se říká, že reguluje kožní maz, zabraňuje podráždění kůže, které je způsobené hromaděním kožního mazu a chrání pleť před dehydratací. Dokonce by měl krém pleť i vyživovat a vyhlazovat první vrásky, což znělo slibně, a tak skončil v mém nákupním košíku. Tento krém má 50 ml a stál pouhých 89 Kč, což je vážně super. A jak u mě obstál?

20170829_143740 20170829_143913 20170829_143840

Krém má příjemnou nevtíravou jemnou vůni, což je pro mě u nočního krému nezbytnost, protože mám pak krásný pocit čisté pleti a krásně se mi usíná. Konzistencí bych ho přirovnala asi k hutnějšímu krému od Nivey, který je v modrém plechovém balení a o kterém jsem Vám už nedávno také psala článek. :)) Používám ho samozřejmě vždy po mé noční rutině, kdy si svou pleť důkladně vyčistím, aby byla připravena na výživu a hydrataci. Na pleti je krém příjemný a rychle se vstřebává. Myslím si, že přispívá k hydrataci mé pleti, protože mám pak vždy ráno pocit, že je má pleť krásně jemná jako mívám i po dražších krémech. Nevím, zda pomáhá vyhlazovat první vrásky, protože kromě jemných linek kolem očí zatím (musím zaťukat) žádné nemám a na oční okolí používám jiný krém, který je přímo určený pro tuto nejcitlivější oblast. Ale o mém očním krému až příště. :))

Myslím si, že s krémem budete spokojeni, pokud od něj chcete, aby Vám pleť hydratoval, lehce zjemnil a aby neobsahoval žádné látky škodlivé pro pleť. Větší službu bych od něj asi neočekávala, a proto si myslím, že na vrásky by asi také nebyl nijak zvlášť velkým přeborníkem. Doporučila bych ho spíše normální až sušší pleti, která trpí nedostatkem hydratace.

Poměr ceny a kvality skvěle odpovídá a pro ty z Vás, které jste spíše nenáročné a chcete něčím svou pleť v noci osvěžit, tak Vám ho určitě doporučuji. Příště se můžete těšit na článek o denním krému ze stejné řady Goat’s Milk od Ziajy a o mých pocitech zda za to stojí a tak. Mějte se krásně a užívejte posledních letních dní!

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner