Můj první produkt od Biodermy, jaký je?

Sníte o krásné, hebké, nelesklé a především čisté pleti? Blbá otázka, že? Chtěla bych vědět, zda by se vůbec našel někdo, kdo by na ni odpověděl „NE“ :)). Já tedy o nikom takovém nevím, a ani sama nejsem výjimkou. Vždycky jsem si říkala, proč je má pleť stále tak mastná a s tím souvisí i její nadměrný lesk, kvůli kterému je celkové nalíčení tatam – vypadá naprosto nepřirozeně, a tak jsem s nadějí začala zkoušet jiné make-upy, pudry, korektory, pleťové masky i další různé přípravky,…. zkrátka všechno, co snad jde na pleť naplácat a myslíme si, že pak budeme vypadat lépe. Bohužel to ale po ničem ani o ždibínek lepší nebylo.

Pak mi má ségra poradila: „Co když to je tím, čím se právě odličuješ?“. A tak jsem to zkusila – změnit svůj odličovač a najít pro sebe jiný, vhodnější. Vyzkoušela jsem všelijaká čistící pleťová mléka, vodičky a další odličovače, ale vždycky jsem měla pleť stejně pořád mastnou, v některých případech dokonce ještě více mastnější (což jsem ani dříve netušila, že je ještě možné), a nebo zčervenalou a celkově podrážděnou. Myslím, že jestli máte stejný problém, je to pro Vás noční můra stejně tak jako pro mne a najít přípravek, který by pak uspokojil Vás i Vaši pleť, je jako vstoupení do nebe, kde je všechno možné a jasné. Znáte tento pocit? Pokud ne, ještě jste asi nenašla „ten pravý“ odličovač pro Vás. :)) Já jsem přesně takový pocit měla, když jsem konečně objevila tu nejvhodnější micelární vodu pro mou pleť!

Je to micelární voda od Biodermy, od které jsem doposud nic jiného nevyzkoušela, ani nevím proč..? Micelární voda je tvořena micely, což jsou shluky molekul, které zachytávají veškerou nečistotu, vyčistí tedy Vaši pleť nejen od make-upu a nečistot, ale i od mazu a nemusíte mít strach, že po ní zčervenáte nebo dostanete vyrážku, je totiž hypoalergenní. Pokud máte problematickou pleť a akné, neváhejte, a vyzkoušejte ji také, protože pokud je vaše pleť zanesená nečistotami, nikdy se problémů s pletí nezbavíte.

a

A když máte po nejdůležitější zkoušce semestru, nebo únavný den v práci a cítíte se nepopsatelně unavená, že si dokážete představit jedině to, že byste si šla lehnout a uvolnit se, ale bohužel na Vás doma čeká ještě spousta práce, je micelární voda i pro tento případ jako stvořená. Stačí si jen krásně, jemně a pomalu odličovacím tamponkém, na který jste si ji právě micelární vodu nanesla, přejíždět obličej. Poté doporučuji poklepat si bříšky prstů obličej směrem od brady až na čelo a namasírovat si tak obličej. Hotovo! V tu ránu jste natolik probuzená a uvolněná, a ani jste nemusela na nějakou drahou masáž chodit!

Bioderma a micelární voda Sensibio H20 je v tomto pro mne jasná jednička z hvězdičkou a jsem ráda, že jsem na ni narazila. Je to skvělá značka, která bude určitě vyhovovat každému. Když porovnám kvalitu s cenou – která není zrovna nízká, stále za to opravdu stojí!aa

Ráda bych také vyzkoušela od Biodermy i jiné produkty, protože vždy ráda okusím něco nového, když dopředu vím, že mi to na pleti nebude dělat neplechu. Chtěla bych zkusila od Biodermy produkt Photoderm Bronz. Je to vlastně ochranný suchý olej, který i opálení prodlouží. Jelikož se zrovna ani po půl dni na rozžhaveném slunci moc neopálím, moc by se mi to hodilo.

Také různé šampony, masky a tělové krémy vypadají velmi lákavě… A pokud máte velmi suchou a citlivou pokožku, doporučuji Vám od Biodermy řadu Atoderm, která zajistí skvělou výživu právě pro Vaši pleť.

Je až úžasné kolik tato značka má skvělých produktů a podle mého na ni žádná jiná nemá. Však můžete ohodnotit sami když si ji vyzkoušíte. Vaše dojmy a pocity z ní mi můžete psát níže do komentářů! Již se na ně těším! ;)

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner