Můj nejlepší kup roku – Makeup od značky Vichy!

Nemusela jsem se nad svými novými objevy za tento rok moc dlouho rozmýšlet, protože jsem hned věděla, který se mi okamžitě vryl do paměti i se stal jedním z mých nejoblíbenějších beauty produktů, které každodenně používám. Make-up používám skutečně téměř každý den, a proto je pro mě důležité, aby neucpával póry a jeho složení bylo vhodné i pro citlivou pleť a nevysušoval ji. Toto všechno splňoval make-up od značky Vichy, která své produkty navrhuje tak, aby pečovala o všechny druhy pleti a pokožky a to i včetně té nejvíce citlivé a mám od této značky oblíbených několik produktů i v péči o tělo, na které nedám dopustit a nedovedu si představit, že by mi na mé poličce chyběly. Ve kvalitě produktů od Vichy mě utvrdil tento korekční make-up Dermablend, který jsem si pořídila jak jinak než v tom nejsvětlejším odstínu 015 Opal, který se perfektně přizpůsobí mé pleti a skvěle ji sedí. Je hydratační, proto se skvěle hodí i pro sušší pleť.

Make-up nejenže zajistí celodenní hydrataci pleti, ale poskytne jí také UV ochranu díky SPF 35. Krytí by se dalo zařadit mezi vyšší střední krytí, které však nevytváří nepřirozený efekt, ani na pleti nevytváří nehezkou masku.

Tento make-up je přesně takový, který si na zimní období představuji, protože pleť dostatečně ochrání. Na letní horké dny je také vhodný, ale použijte ho na pleť v o něco menším množství, než-li obvykle. Celé balení má 30 ml, což je jakýsi standard, ale vydrží skutečně dlouho, já už ho používám od srpna letošního roku a stále je produktu v balení dost.

Nejraději make-up nanáším hustším štětcem na make-up s kratšími štětinami, nebo ve dny, kdy chci jen pleť s jeho pomocí lehce sjednotit, na něj použiji navlhčený beauty blender, kterým ho krásně zapracuji do ztracena. Pleť pak vypadá krásně sjednoceně, ani na ní není poznat, že by na ní nějaký make-up byl nanesen, a to přesně chci. :)) Vždy ho po aplikaci ještě nezapomeňte přepudrovat, aby Vám pak jako všechny ostatní make-upy když nejsou zapudrované, nezalézal do vrásek. Díky tomuto make-upu ani nepotřebuji používat korektor do oblasti očního okolí, protože krásně zakryje i občasné kruhy pod očima. Jeho výdrž také není vůbec špatná, vydrží v perfektním stavu přibližně osm hodin, ale stále vypadá dobře, jen by již bylo dobré ho opět trochu přepudrovat, aby jeho krytí bylo opět stoprocentní. Celkově bych tomuto make-upu dala hodnocení 10/10, protože za cenu kolem 500 Kč, dostanete skvělý make-up, který se vyrovná i mnohem dražším produktům ve své kategorii.edfedfedf

Znáte tento make-up, nebo jste o něm dnes slyšeli prvně? Napište mi níže do komentářů!

 

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner