Moje zkušenosti s pleťovou maskou SuperMud!

Třetí díl z mé oblíbené mini série se zkušenostmi a názory na velkolepou kosmetickou vychytávku, kterou pleťové masky od značky Glam Glow určitě jsou. Tentokrát Vám sdělím své pocity a výsledky dlouhodobějšího používání masky v bílo-stříbrném elegantním provedení, která díky svému balení vypadá mezi kosmetickými produkty téměř jako šperk. To ale není důvod, proč bychom za ni chtěli utratit patnáct stovek, že… Tato maska má o něco menší balení, než-li ostatní masky, a to konkrétně 34-gramové, ve výsledku ale vystačí na stejný počet aplikací, protože ji stačí nanést na pleť je lehkou vrstvu. I když je balení o trochu menší, cena je ale stále stejná, naštěstí za ni nemusíte utratit plných 1500 Kč v Sephoře, nebo Douglasu, ale na e-shopu Notino.cz jsem ji ulovila za 1350 Kč. Celým názvem je to maska Glam Glow SuperMud, která je mezi maskami své značky vědecky nejpokročilejším produktem řešícím problémy s nedokonalostmi pleti. Je to jakýsi zabiják rozšířených pórů a černých teček, který předčí jakékoliv předešlé snahy o jejich zlikvidování. Mně osobně se již v pubertě na nose vyrojilo několik rozšířených pórů, na které mi nic moc nefungovalo – spíše nic než-li moc. S černými tečkami bylo mé zápasení o něco úspěšnější, ale žádná hitparáda se také nekonala, a tak mne tato maska na sebe zcela navnadila a měla jsem od ní skutečně vysoké očekávání. A jak uspěla?

Masku lze používat lokálně nebo na celou pleť, já osobně ji převážně používám jen na problematickou T-zónu, přičemž nejvíce nedokonalostí mám na nose. Stanovená doba působení je pět až dvacet minut, já ji ale nechávám působit je  ště o něco déle, aby pořádně zaschla a stihla předvést vše z toho všeho, co umí. Během zasychání můžete vidět, jak na póry působí, protože tam, kde dochází k jejich čištění se objevují tečky. Obsahuje takové unikáty, jako je například mátový olej, extrakt z kořene lékořice, břečťanu a z listů kostivalu a díky tomuto „zázračnému“ koktejlu ve spojení s jílem se můžeme těšit z výsledků.

-2063825-1485811747.640x0cglamglow-supermud-review-3

Již po prvním použití jsem měla o poznání méně černých teček a póry se zdály být také vyhlazenější a po dlouhodobém užívání je tento produkt zatím úplně nejúčinnějším ze všech, který jsem na podobné nezbednosti na pleti používala. A tak se tato maska dostala na mé TOP místo mezi maskami, kde se pomyslně drží za ruce s maskou Glam Glow ThirstyMud, která je hloubkově hydratační a při užívání na střídačku spolu tyto dvě masky tvoří nepřekonatelné kombo, které kombinuji nejčastěji. Maska v černo-stříbrném balení, o které jsem Vám psala nedávno je sice také super, ale rozhodně není na tak časté používání, protože je na hodně problematickou pleť a na extrémně důkladné vyčištění pleti, a proto ji používám 1x až 2x do měsíce, na rozdíl od zmiňovaného komba, které na střídačku používám 2x až 3x do týdne.

KakaoTalk_Photo_2017-04-14-14-01-46

Vzhledem k vyšší ceně není maskou nejdostupnější, ale i z dražších produktů je konkrétně na mé pleti tou nejúčinnější a rozhodně za to stojí. Jsem si jistá, že toto není poslední balení, ale určitě si po jejím spotřebování koupím masku znovu. A co vy, máte konkrétně s touto maskou případně značkou již nějaké zkušenosti? Nebo se ji chystáte otestovat? Napište mi! :)) Zatím se mějte krásně a již se brzy můžete těšit na nový článek :))).

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner