Jaké jsou moje nové poklady z Crystales.cz?

O strakách je již známo, že milují jakékoliv třpytivé a blýskající se věci, myslím si však, že ženy jsou úplně stejné, jen se to snaží tutlat a nedávat tolik okatě najevo, protože muži by si to třeba nemuseli správně vyložit. A tak si dokážete představit, jak mne musely okouzlit pilníčky na nehty, na které mám vážně slabost, navíc když tyto pilníčky byly nazdobeny třpytivými kamínky. A jaké to pilníčky vlastně jsou?

Jsou to skleněné pilníky na nehty z e-shopu Crystales.cz, na kterém je najdete v nejrůznějších barevných variantách, dokonce i s různým zdobením. Vypadají naprosto skvěle a stejně taková je i jejich funkčnost. Stačí jen párkrát pilníkem přejet přes nehet a je hotovo! Takže jsou ideální i pro takové typy, jakým je moje sestra, která se neustále vymlouvá, že na pilování nehtů nemá čas. Po zkušenosti s těmito pilníky bych jí to už vůbec nevěřila. Musím jí jeden alespoň na chvilku půjčit, aby jim podlehla stejně jako já.

Musíte uznat, že vypadají  krásně a luxusně.

Přišly mi i s pouzdry z  černé látky, která je sice jemná na dotek, avšak se na ni chytají i drobnější smítka prachu, dá se to ale hravě vyřešit tak, že je jednoduše přejedete válečkem na chlupy , kterým již „válečkuji“ snad úplně všechno. 20160422_114822_resized

Ze začátku jsem se o pilníky bála, aby mi z nich ty krásné kamínky, kterými jsou ozdobené, neupadaly, což jsem vůbec nemusela. Drží perfektně, a to i přes to, že jim občas dává zátěžové testy má kabelka, ve které vždy jeden z nich nosím pro SOS případy.

20160422_114927_resized

Další pilník je takový více klasičtější, nebo alespoň mně tak přijde. Už když jsem byla malá, měla moje maminka v oblibě přesně takové pilníčky, které byly z jedné strany napevno přidělané k rukojeti a z jejich druhé části se dal pilník vyndávat. Má je ráda dodnes, jen ráda střídá různá barevná provedení.

Tento skleněný pilník je v syté růžové barvě, na které je krásný drobný ozdobný detail. Když ho maminka uviděla, zrovna jsem pilníky postupně vyndávala z  balíčku, ve kterém mi dorazily, ihned jí tento padl do oka ze všech nejvíce. Teď už je její a nosí jej do práce, kde se do něj zamilovaly i mamčiny kolegyně, které už přemýšlí, v jaké barvě si ho mají koupit ony.

20160422_114958_resized

Poslední dva pilníčky, které z e-shopu Crystales mám, jsou od značky Bohemia crystal, na kterou jsem již před nějakou dobou slyšela chvály. A jak oslovily mě?

První pilník je velmi netradiční nejen díky svému designu a tvaru,  ale především díky tomu, že má brusnou plochu po hranách a ne na vrchní a spodní ploše, jako je tomu u jiných pilníků zvykem. Nejprve mne tato vychytávka trochu zaskočila, ale teď už jsem její význam pochopila, nikdy se Vám neztupí a nehty perfektně zaobluje. Já osobně nesnáším, když mám na nehtech malé hrbolky, protože se mi nehty neustále zadrhávají v oblečení, takže přesně proti nim mám tohoto nádherného růžového pomocníka:

20160422_115209_resized

Tento můj růžový krasavec se mi používá o poznání lépe, než druhý – zelený pilník od stejné značky Bohemia crystal, což jsem si na začátku vůbec nemyslela, že by to tak mohlo dopadnout. Ale zaoblený tvar má skutečně něco do sebe a manipulace s ním je mnohem snazší.

Se zeleným pilníčkem jsem si zkoušela opilovat nehty i na nohou, které mám o dost tvrdší než na rukou a jde to s ním bez sebemenších problémů.

20160422_115133_resized

Závěrem bych Vám chtěla říct, že bych do těchto pilníčků vůbec neřekla, že se dají sehnat již od 52 Kč přibližně do 119 Kč, protože jejich kvalita odpovídá pilníkům z mnohem vyšší cenové kategorie. Pokud se rozhodnete si je také pořídit, určitě nebudete litovat! :))

Já už si dělám zálusk na další produkty z e-shopu Crystales, například na skleněné pilníky na paty a kosmetická zrcátka do kabelky. Co na ně říkáte?

Již se těším  na Vaše e-maily i komentáře! :))

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner