Moje nová láska! Freedom luxusní paletky.

Nedávno jsem sháněla nějakou novou paletku očních stínů, která by obsahovala co nejširší škálu nositelných barev, zároveň aby nebyla z úplně vysoké cenové kategorie, plus aby její kvalita byla co nejvyšší, abych se během dne o stíny nemusela již více starat. Navštívila jsem pro inspiraci jak drogerku, tak i Sephoru a přečetla i pár blogových článků, abych zjistila co jak komu vyhovuje popřípadě nevyhovuje. :)) … Ano, já vím, že bych se momentálně měla myšlenkově odprostit od nějakého projíždění blogů a myšlení na nákupy kosmetiky, protože teď během zkouškového bych raději měla myslet jen na danou látku a ležet v knížkách… ale já to bohužel nepřetržitě celý den nedokážu a jednoduše se potřebuji odreagovat a dělat si takové malé odměny například jen za splnění denního plánu v počtu naučených otázek. Pokud máte nějaké své zaručené triky, které Vám pomáhají v celodenní koncentraci, prosím, napište mi je!! Po dlouhém hledání jsem narazila na luxusní provedení paletek z jakési „TOP kolekce“ od značky Freedom, o kterých jsem neměla ani tušení, že existují. Tyto paletky Vás hned zaujmou svým netradičním obalem, který vypadá jako iPad. :))  A nejen že to balení vypadá krásně, ale je i praktické, protože se dá nastavit i jako variabilní stojánek pro paletku, což hned usnadňuje práci a zrychluje proces líčení, což je přesně to, co potřebuji a vyhledávám.

Od značky Freedom jsem doposud měla jen tvářenku, která stála plus mínus 50 Kč a pigmentovaná byla nad očekávání velice pěkně, a tak jsem se po této pozitivní zkušenosti nebála si troufnout pořídit následující velkou paletku očních stínů.

Je to skutečně multifunkční paletka v nádherné růžové barvě (A už jen z toho balení a i kvůli barvě to byla láska na první pohled), Freedom Pro Artist To Go, která obsahuje nejen spoustu krásných očních stínů, ale i tvářenku, konturovací stíny a zvýrazňovač, čili mi už chybí jen pudr a řasenka a mám pohromadě vše, co každodenně používám.

Paletka se skládá ze 32 očních stínů, z nichž většina je třpytivých, a tak deset jich je matných a jak už to tak jako většinou bývá, tak ty mé nejoblíbenější – matné stíny jsou bohužel o něco hůře pigmentované než-li ty třpytivky, ale to mi na běžné denní líčení nevadí, protože se alespoň nemusím bát, že bych to s nimi někdy vyloženě přehnala. Dají se hezky vrstvit a blendit (toto slovo také nemám ráda a vím, že i Vy jste mi před nějakou psaly, že jste na něj alergické..:DD, ale přijde mi skvěle výstižné pro jinak kostrbaté spojení – rozmazávání či stínování). Vzhledem k obrovské škále barev se s touto paletkou asi nikdy nezačnete nudit, i když jste poněkud náročnější kosmetický nadšenec jako jsem i já.

 20170505_213829a aaaaa aaaaaaaaaaaa

A jaká je cena paletky a kde jí sehnat? Lze jí sehnat i třeba v drogeriích Teta, a to za 750 Kč, výhodnější ale je si jí objednat z Notina, odkud ji mám i já a vyšla mě tam přibližně na nějakých 650 Kč v akci. :)) A protože jsem si její balení skutečně zamilovala, můžete se těšit i na recenzi na další paletku v krásném černém iPadovém balení :))). Už jste ji také vyzkoušely?

12917977_463273097202927_226722638_n

Mějte se krásně a učení zdar! (Všem co také máte zkouškové držím palce, zvládneme to!)

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner