Moje nejoblíbenější konturky za rok 2017!

Konturovací tužky jsou pro milovnice rtěnek naprostou nezbytností, perfektně zvýrazní a precizně vykreslí linii rtů. Ale některé bohužel nemají moc dlouhou výdrž, a to dokonce i v případě, že se jedná o nějaké dražší značky. Nakonec jsem si oblíbila tři konturovací tužky, které nejsou vůbec drahé, ale jsou naprosto perfektní! Navíc jsou to univerzální odstíny na celoroční nošení a já si s těmito třemi tužkami vždy vystačím, alespoň jsem si jen s těmito láskami vystačila po celý rok 2017. A jaké to jsou? Jdeme na to!

Mojí Number One je konturka od značky Avon, která je v krásném odstínu zastřené růžové v kombinaci s hnědou. Krásně sedne i světlým typům pleti a sedne krásně i k mým nehtům, že? :))) Vydrží i oběd, nebo občasné pití a stačí ji po půl dni poupravit a výdrž je zaručena. Někdy si konturkou vykreslím celé rty a až poté na ni nanesu rtěnku, která pak s tímto „podkladem“ déle vydrží. Také se mi na této tužce líbí to, že je vysunovací a nemusí se proto ořezávat, což spousta žen jistě také ocení. Její konzistence je lehce krémová, a proto se hodí i na sušší rty v chladnějším počasí.

20171125_215817

Druhou konturovací tužkou je tato krásně výrazná v růžové barvě, která je však již na ořezávání. Jak tato druhá, tak i třetí konturka jsou od značky NYX a stojí také pár korun a jejich výdrž je také skvělá. Tuto růžovou nosím nejčastěji v létě a na jaře ke svěžím malinovým rtěnkám. Také se Vám tento odstín tak líbí? :))

Tuto tužku si kupuji na přeskáčku ještě s konturovací tužkou Rimmel Exaggerate full Colour, která je v odstínu č. 063 Eastend Snob téměř k nerozeznání a jako bonus se také nemusí ořezávat, protože je vysunovací. Tužku od Rimmelu jsem však nedávno spotřebovala a ještě jsem si nestihla objednat další, odstínově však poslouží pro představu i tato skoro totožná od NYXu.

20171125_220011

Poslední konturovací tužka je tato v červeno – hnědém teplejším odstínu, který je ze všech tří nejvýraznějším a hodí se i na společenštější události, kam ji právě nosím nejčastěji ze všech. Vydrží bez problémů i večeři a občasné pití a mluvení, navíc se ani nedrolí, ani nerozmazává. Určitě s ní tedy nešlápnete vedle!

20171125_220106

Žádná ze zmiňovaných konturovacích tužek rty nevysušuje, což je myslím také dobré zmínit, protože na podzim a v zimě mají rty tendenci se vysušovat, a tak není vhodné nosit produkty, jako jsou třeba matné rtěnky. U těchto tužek se však nemusíte obávat.

Myslím si, že konturky jsou skvělým dárkem pod stromeček pro kohokoli, protože je docení jak maminky, tak i kamarádky, sestry, atd.. Ano, Vánoce se neskutečnou rychlostí blíží a je třeba myslet na dárky, dokud je ještě čas. Doufám, že Vás tento dnešní článek inspiroval a pomůže Vám při výběru konturovacích tužek pro sebe nebo pro někoho jako skvělý dárek za velmi slušnou cenu.

Pokud rády nosíte rtěnky a lesky na rty, avšak jste je ještě nikdy nepoužily ve spojení s konturovací tužkou, určitě to musíte napravit. Vaše rty budou krásně a precizně nalíčené jako ještě nikdy!

20171125_220218

 

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner