Milujete maliny a mátu? Tak tento peeling budete také!

Protože mě už pomalu začíná strašit myšlenka, že se za pár měsíců vystavím se svým pupíkem u bazénu v plavkách, zžírá mě už nyní myšlenka toho, že bych se sebou měla začít něco dělat, a protože se zatím jen odhodlávám ke zdravým jídlům, které se stále více snažím více zakomponovávám do svého jídelníčku, avšak zatím asi ne zcela dostatečně, náznaky zlepšení postavy jsou v nedohlednu. A tak jsem přikročila ke cvičení, které probudilo mé ochablé svalstvo natolik, že pro mne občas byl problém vstát, natož sejít schody! Doufám, že to také znáte, aby jste si nyní neklepali na čelo, ale věděli, o čem mluvím, snad ano. :))) Mým nataženým a ztuhlým svalům ne a ne nic pomoct, až najednou se konečně dostavila úleva! A díky čemu?

První, co mi na bolavé tělo zabralo byl sprchový gel s peelingovým efektem, který má úžasnou letní uvolňující vůni malin a máty. Krásně se mi jím podařilo mou pokožku promasírovat a docílit s ním cíleného a blaženého efektu. Od té doby jsem si ho zamilovala, používám ho 1 – 2x týdně, což je možná až moc na to, že by se tělové peelingy měly používat spíše výjimečně, protože se kůže nestíhá tak rychle obnovovat. Jenže já mu nemohu odolat, když ho v té koupelně při sprchování vidím, jak se na mě z poličky krásně směje. Ale teď vážně… peeling se zpočátku doporučuje používat dokonce jen jednou týdně, než si na to pokožka zvykne, tak pozor na to! Hlavně ho ale nepoužívejte v den, kdy byla pokožka nějakým způsobem podrážděna, například holením, nebo depilací a tak dále, což je jasné, navíc by celá procedura nebyla v žádném případě příjemná, ale na již podrážděné pokožce by nám spíš vznikla zarudlá místa, která by mohla bolet.

Mně nejvíce vyhovuje používat peeling během večerní hygieny, protože má krásnou uvolňující vůni, se kterou  do postele lehám s pocitem čistoty a ráda při této vůni usínám. Už se těším na léto, strašně moc mi ho totiž spojení maliny a máty připomíná, obzvláště mi připomíná naše domácí limonády, do kterých kromě malin a máty přidáváme i jahody, citron a ledovou tříšť. Po použití peelingu tělo důkladně osprchujte, všechny přebytečné šupinky staré kůže se definitivně odplaví a pokožka bude rázem krásně hebká, čistá a prokrvená. Hebkost stačí podtrhnout hydratačním krémem a je hotovo!

Mám ho v 250 ml, kdybych však věděla, že mi vůně bude tolik vyhovovat, pořídila bych si bývala větší výhodnější balení. Snad už příště nezapomenu :)).aa

Tento peeling, který je od značky Oriflame Vám skutečně doporučuji si pořídit! Již jsem jím obdarovala své kamarádky k mezinárodnímu dni žen, který byl v první polovině března, dáváme si na něj totiž navzájem drobné dárky. A můj dárek v podobě peelingu měl skutečně úspěch! Takže teď používáme peeling všechny společně.

Můj TIP: Využijete ho hlavně na přicházející teplejší období, kdy již začneme používat samoopalovací přípravky, protože díky peelingu se odstraní suchá kůžička, kvůli které nám pak vznikají po celém těle různobarevné fleky a mapy, takže používáním peelingu tomuto hravě předejdete! Což za to stojí ne? :))

Znáte už nějaké peelingy od Oriflame? Pokud ano, jaké jsou Vaše nejoblíbenější? Těším se na Vaše doporučení! a

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner