Mé nejoblíbenější rtěnky na léto!

Ahoj! Konečně po dlouhé době si všichni studenti můžeme téměř oddychnout. Červen je za námi a s ním i dlouhý letní semestr i nekonečné zkouškové! Doufám, že všem, co studujete, se Vám vše úspěšně dařilo a těm, co již jste vytíženi prací taktéž! S celkem rychle rostoucími venkovními teplotami a nyní již i datem v kalendáři tu máme konečně zase léto! Léto na které se všichni tolik už od malička těšíme. Léto, kdy se nadopujeme slunečními paprsky a endorfiny z letních aktivit! Já na létu miluji také to, že je jednodušší a rychlejší volba při oblékání, protože není nic lepšího, než na sebe ráno doma hodit letní šaty, k nim nějaké páskové botky, přejet řasy lehce řasenkou a rty lehce zvýraznit hodící se rtěnkou. Jo a na sluneční brýle bych málem zapomněla!

A jelikož mně skutečně chybělo psaní o kosmetice, mám pro Vás hned tři tipy na perfektní rtěnky na léto, které teď poslední dobou točím stále dokola a téměř bez nich z domů skutečně nevyjdu. V létě totiž nevěnuji moc pozornost make-upům a nechávám pleť dýchat a jen ji dle potřeby přes den lehce přepudruji. Avšak rtěnka. Rtěnka je jiné kafe. Ta perfektně dodá upravený vzhled a ani nemusíte mít zvýrazněné oči, či dokonale krycí make-up.

A jaké rtěnky jsou mezi mými TOP 3, na které teď nedám dopustit?

1. Clinique Chubby  Stick  Cheek Colour Balm v odstínu 02 Robust Rhubarb 6 g. Vlastně je to určeno jako krémová tvářenka, která dodá šťávu a trochu toho zdravíčka, avšak mě se osvědčila skvěle i jako rtěnka, protože skvěle drží a krásně hydratuje a vyživuje. Proto ji i doporučuji na cestování, kdy ji multifunkčně využijete a ušetříte tak i trochu místa ve své kosmetické taštičce.

IMG_20180622_234138

2. Rimmel Lasting Finish dlouhotrvající rtěka v mém oblíbeném odstínu 077 Asia 4 g. Této rtěnky mám již druhé balení, což o něčem již svědčí. Je to krásná lehká barvička, která dodá rtům šťavnaté dravě růžové zbarvení. Její výdrž sice není ledajaká, ale nevysušuje rty a stačí s ní rty rychle znovu přetřít a je na další dvě hodiny hotovo. Jídlo ani pití samozřejmě nevydrží, ale za skvělou cenu Vám poskytne skutečně skvělou službu. Navíc v tomto odstínu musí slušet komukoliv!IMG_20180622_234209

3. The Balm Meet Matt(e) Huges dlouhotrvající tekutá rtěnka, kterou mám v odstínu Charming 7,4 ml. Tato tekutá rtěnka skvěle drží a perfektně se hodí na letní večery, kdy se chystáte někam na skleničku vína, či pizzu a chcete, aby rtěnka i během jídla i po něm dobře držela. Zvládne bez problémů 6 hodin v perfektním stavu, poté ji občas poupravím a doplním s ní většinou vnitřní část rtů, nebo ji pomocí odličovacích ubrousků, které vždy nosím v kabelce jednoduše odlíčím a nanesu znovu. Na to, že se jedná o matnou rtěnku, tak nemám pocit, že by rty nějak výrazně vysušovala, nebo na nich vytvářela nepříjemně stahující krustu. Barva je perfektní a věřím, že ji unosíte nejen v létě, ale během celého roku.

To je pro dnešek vše. Doufám, že Vám mé tipy byly užitečné a inspirativní.

Létu a rtěnkám ZDAR!

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner