Kvalitní vlasová kosmetika? Na podzim nezbytnost!

Také máte na podzim problém s Vašimi vlasy? Chybí jim hustota, častěji vypadávají a ne a ne je zkrotit. Před nedávnem jsem si myslela, že je to čistě můj problém a že je tomu tak, že dělám něco špatně. Ale zjistila jsem, že se s tímto problémem na podzim potýká velké množství mých kamarádek a známých a dle Vašich emailů, které mi posíláte, tak i spousta z Vás, mých čtenářek. Dnes jsem se tedy rozhodla, že Vám o tom napíši článek, protože jsem se o to poslední dobou začala více zajímat a zjišťovat, jaký produkt by naše vlasy zachránil a pomohl jim, aby měli více života a byly zase naší chloubou a korunou krásy.
Jednou z hlavních příčin je používání vlasových produktů, které obsahují parabeny, silikony nebo sulfáty, které vlasům ani pokožce hlavy a našemu tělu vůbec nesvědčí. Hledala jsem tedy kvalitní značku vlasové kosmetiky a našla značku Maroccanoil, která je v zahraničí dostupná i v sephorách, u nás ji tam ale neseženete. Naštěstí moje oblíbené Notino.cz nezklamalo. Od této značky jsem si zakoupila na vyzkoušení šampon a i kondicionér pro zvětšení objemu jemných vlasů. A jaké jsou?
Oba dva produkty jsou sice z trochu vyšší cenové kategorie, ale za to od nich dostanete krásné a vyživené vlasy, které budou vypadat jako od profesionála. A skutečně, moje vlasy nikdy nebyly tak zdravé a krásné. Já si pořídila jak šampon, tak kondicionér v 500 mililitrovém balení, kdy každé vyšlo na 859 Kč. Po dlouhodobějším používání mohu říct, že se to ale vyplatí jednak svou kvalitou, ale navíc spotřebujete na jedno mytí jen velmi malé množství. Tento objemový šampon Extra Volume pro jemné vlasy je oproti drogerkovým šamponům úplně jiná liga, navíc drogerkové levné šampony jsem měla spotřebované velice rychle a ani mi neudělaly takovou službu a z 99 % obsahovaly jednu z již zmíněných škodlivých látek. Po výsledcích, které vidím po dlouhodobějším používání jsem přesvědčena, že se k levnějším a méně kvalitnějším šamponům již nevrátím.
 20171119_155140
20171119_155035
Již po prvním použití produktů značky Maroccanoil vlasy dostaly potřebnou dávku výživy, aby mohly vypadat zdravě. Navíc po umytí přenádherně voní, skutečně přenádherně! Vlasy vypadají přesně tak, jak jsem si to vždy přála a představovala. Dokonce jsem zjistila, že mi na šampon chodí i přítel, který má díky němu také o dost lepší vlasy a již nemá problém s nimi vytvořit pěkný ležérní účes.
Určitě tyto produkty stojí za vyzkoušení a za mě mohu říci, že se jedná o nejlepší šampon a kondicionér, co jsem kdy vyzkoušela. A plánuji si pořídit i něco dalšího od značky Maroccanoil. A co Vy, znáte tuto značku, nebo jste o ní dnes slyšeli poprvé?

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner