Nejlepší make-up značky Dermacol!

Dlouhou dobu jsem mezi make-upy zkoušela různé novinky a různé značky, abych našla takový make-up, ke kterému se budu ráda vracet, a který bude cenově dostupný a mou peněženku tolik nezabolí jeho další pořízení. :)) Přes rok je má pleť hodně světlá a mám proto často problém najít správný odstín a mnohdy je pro mě i ten nejsvětlejší stále až příliš tmavý. Samozřejmě, že by jedním z řešení bylo smíchání make-upu s nějakým ultra světlým odstínem, které jsou dostupné například v zahraničí, a tak bych si vlastně mohla odstín krásně přizpůsobit své pleti, ale spíše jsem chtěla nějakou dostupnější variantu… A tak jsem zkoušela různé make-upy v těch nejsvětlejších odstínech a nakonec našla! Jaký to je?

Je jím Make-up Caviar Long Stay, dlouhotrvající make-up s výtažky z kaviáru a zdokonalující korektor v jednom. Ve víčku se ukrývá korektor a uvnitř po odšroubování víčka make-up ve stejném odstínu, což je velmi praktické, protože již nemusíte shánět padnoucí korektor, který by byl velmi podobný vašemu make-upu. Tento make-up má nižší střední krytí a je tedy velice přirozený, dá se však krásně vrstvit a lze tak dosáhnout i vyššího krytí ve dnech, kdy Vaše pleť není zcela fit.

Tento make-up mám v tom nejnižším odstínu 1 Pale. a po většinu roku mi sedí perfektně, pouze v létě bych potřebovala asi o jeden až dva odstíny tmavší.

Make-up se mi nejlépe aplikuje beauty blenderem, který jsem si za poslední dobu velice oblíbila, a nebo nějakým hustším štětcem na make-up s kratšími štětinami, které se při jeho aplikaci neohýbají. Těmi, co se ohýbají mám pocit, že make-up jen roztírám po obličeji, ale tím s hustšími a kratšími štětinami ho dokáži krásně zapracovat do pleti a výsledný look je díky tomu přirozenější.

20170606_110410

Make-up je v balení 30 ml a pořídíte ho za cenu kolem 340 Kč, což se mi zdá super cena v poměru, jakou službu Vám make-up udělá. Vydrží téměř po celý den, sice večer ztrácí na intenzitě krytí, ale pokud pod něj ráno použijete podkladovou bázi, tak se Vám doba, po kterou je Vaše pleť dokonalá, o pár hodin ještě prodlouží.

Kdybych měla být detailistou, asi bych jediné malé mínus, které by se k tomuto make-upu dalo dát je za jeho balení, protože z něj lze jen těžko dostat zbytky make-upu, které jsou na vnitřních stranách obalu. Proto v něm množství ještě tak na 1 – 2 použití nadobro zůstane.

20170910_163311  20170606_110344

Make-up je od značky Dermacol, která patří mezi ty, které jsou v mé kosmetické sbírce nejčetněji zastoupeny, protože jsou její produkty cenově dostupné a jejich kvalita je také super.

Chystám se Vám zrecenzovat ještě další mé TOP úlovky z kategorie make-upů a pudrů pro perfektní pleť a pokud máte zájem o nějaký konkrétní produkt, určitě mi napište a já ho pro Vás také vyzkouším.

A co Vy? Máte zkušenost s tímto make-upem? Popřípadě chystáte se ho vyzkoušet? :))

20170910_163431

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner