Hoďte se do gala! Aneb dnes večer za dámu.

Konečně! Zkouškové za zády a ples před sebou – přesně tak to mám ráda. Po dlouhé době konečně vyměním pohodlné domácí oblečení za nádherné šaty a místo pohodlných teplých a chundelatých ponožek nazuji vysoké lodičky, na kterých jsem snad za tu dobu nezapomněla chodit, natož tančit, protože když je člověk na plese, musí ho dostatečně protancovat, že? A jak jinak se barevně obléci, než do odstínu modré, která na mě působí uklidňujícím a přitom luxusním dojmem.

Celý můj večerní outfit jsem si už takto krásně připravila a nemohu se na něj přestat vynadívat. Všechny kousky jsem si objednala přes e-bay asi před půl rokem, avšak mi dorazily až před nedávnem, čili pokud si tam nějaké věci vydražíte, počítejte s extrémně dlouhou dodací lhůtou, což mne dost zneklidňovalo, protože platit jsem musela ihned po objednání. Na to tedy pozor. Hlavní je, že jsem se dočkala.

Jaké dnes zvolím líčení? Vytvořím si kouřové oční stíny a černé linky na vrchním víčku, dále přemýšlím o barvě rtěnky, co si myslíte, kdybych si vzala nějakou tmavě červenou? Napište mi Váš názor do komentářů nebo na e-mail (admin@stylerka.cz). Budu se těšit na Vaše doporučení!

A co Vy? Chystáte se ještě na nějaký ples? Pokud ano, do jakých barev ladíte svůj outfit? :))

a

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner