Luxusní paletka očních stínů pro každodenní nošení

Již před nedávnem jsem Vám psala, že jsem objevila krásné paletky od značky Freedom, kterou jsem do té doby neznala, a jejíž paletky jsou svým provedením navenek podobné iPadům. První paletku jsem si pořídila v růžovém obalu, na který celou recenzi již na mém blogu naleznete, a protože mě nezklamala, spíše předčila mé očekávání jak v celkovém provedení, tak i v kvalitě jednotlivých stínů, tak jsem se moc nerozmýšlela a zakoupila si druhou paletku v krásném luxusním černém balení, které má skladbu stínů opět velice povedenou a použitelnou na běžné denní líčení = přesně to od paletek chci. Máte to také tak?

Oční stíny jsou krásně poskládané a mezi odstíny jsou jak matné, tak i třpytivé, kterými občas své líčení ozvláštním. I v ostatních paletkách používám nejčastěji NUDE odstíny, které jsou v této paletce velmi četně zastoupeny a já ji alespoň využiji ze sta procent. Na běžné denní nošení volím spíše decentní hnědé odstíny a na nějaké speciální příležitosti sahám do pravého sloupce, který je poskládán z několika modrých stínů, které se na večerní líčení perfektně hodí a vyniknou díky nim i mé modré oči… s takovými stíny se mi zdají ještě modřejší. :))

20170704_144250

20170704_144130

Stíny ani moc nepráší, čekala jsem, že za takovou cenu budou pigmentované hůře a jejich výdrž bych si také před vyzkoušením netipovala, že bude tak dobrá. Matné odstíny jsou sice o malinko hůře pigmentované, než-li ty se třpytky, ale stále předčily i některé dražší stíny, které jsem doposud vyzkoušela. Líbí se mi, že třpytky ze stínů během dne moc neopadávají, jen si oči samozřejmě nesmíte přes den mnout…. hihi

Se svým balením je paletka ideálním doplňkem mého koutku s kosmetikou, vypadá díky ní luxusněji. :))

Pokud Vás paletka díky mému článku zaujala, nebo po ní již nějakou dobu pokukujete, tak určitě využijte právě probíhající akci na Notinu.cz, kdy jsou všechny produkty značky Freedom zlevněny až o 40 %! A to už za to rozhodně stojí. Právě teď ji tam seženete zlevněnou ze 750 Kč na 573 Kč.

Tato paletka Pro Artist Pad Black Arts se zrcátkem je podle mě snad i lepší než ta v růžovém kabátku, čili jsou již jednoznačně mé TOP 2 produkty s očními stíny aktuálně obsazeny a uvidíme, zda se nějaké značce podaří vytvořit něco, co mě dostane jako tato TOP dvojka. :))

20170704_144210

Paletka má praktické a rychlé zavírání jen za pomocí gumičky, což vypadá hezky a zároveň mi to vyhovuje. A co Vám? Máte s touto paletkou zkušenosti, nebo se ještě rozhodujete, zda stojí za koupi? Napište mi níže do komentářů! :))

Mějte se krásně a užívejte léta a prázdnin dokud to jde!

A já se na Vás budu zase brzy těšit u dalšího článku.

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner