Která řasenka stojí za to, abyste do ní investovali?

V poslední době jsem od kamarádek slyšela stále dokola o těchto dvou řasenkách, o kterých Vám dnes píši. Stále se řešila témata jako super kvalita, vysoká cena, kde je pořídit nejlevněji, atd.. zkrátka typické ženské problémy, že? Tak jsem se nedávno rozhodla tyto řasenky vyzkoušet a podělit se s Vámi všemi o recenzi na ně. A jakých řasenek se to dnes bude týkat? První testovanou řasenkou bude Benefit They’re Real! prodlužující řasenka pro efekt umělých řas a druhá testovaná řasenka je Maybelline Lash Sensational řasenka pro dlouhé a plné řasy. A jak tento test dopadl? Čtěte dále.

První řasenku, která je od luxusní značky Benefit, pořídíte za 569 Kč, což není zrovna málo, proto od ní všichni mají velké očekávání a vysoké nároky. Když jsem se s ní nalíčila poprvé, cenu jsem začínala chápat. Líčilo se s ní skvěle! Kartáček řasy neslepoval, krásně je pročesal a natočil. A opravdu… celý den mi takto řasy vydržely, a ani se mi řasenka během dne nezačala drolit, nebo vytvářet obtisky pod očima. První dojem z řasenky – perfektní! A jaký byl druhý dojem?
Před vytvořením tohoto příspěvku jsem se sešla se svou kamarádkou, se kterou jsme byly domluvené, že jí jedno oko nalíčím touto řasenkou a druhé oko tou druhou testovanou a výsledek vyfotím. Když jsme se dostali k aplikaci, byla jsem nemile překvapena! Odšroubovala jsem vrchní díl řasenky… a… řasenka byla téměř vyschlá! To byl šok! Měla jsem ji správně uzavřenou, použila jsem ji jen jednou a takový je výsledek. Byla jsem naprosto vytočená, a tak jsem kamarádkou nalíčila alespoň tím, co v řasence zbylo, ale tentokrát to nebylo už pohodové a skvělé líčení. Tentokrát jsem musela řasy několikrát přejíždět, aby na nich byla alespoň trochu černá barva vidět. Řasy se nám ale nakonec podařilo natočit a upravit do podoby, kterou měly dostat díky této řasence hned po prvním přetření řas. Druhý dojem – zklamání.

 a

Druhou testovanou řasenku od značky Maybelline zná z reklamy naprosto každý. Avšak její cena není zrovna nejnižší, ale už je mnohem přijatelnější, než u první řasenky od značky Benefit. Pořídíte ji za 228 Kč, což už je mnohem příjemnější částka pro naše peněženky. Obě testované řasenky mají kartáček ze stejného materiálu, pouze natočení je jiné. Tato druhá testovaná řasenka ho má více prohnutý. Řasenka řasy pěkně natočí, dokonce bych řekla, že velmi podobně, jako první řasenka. Stačí jen párkrát přetřít řasy a výsledek je přesně takový, jakého jsem chtěla dosáhnout.  Řasenka řasy neslepila a výdrž byla perfektní – až do odlíčení řasy celý den krásně držely, jako na začátku aplikace. Má spíše gelové složení, které rychle zasychá, a proto jsou řasy bez žmolků a neobtiskávají se.

a

Když přišla kamarádka, otevřela jsem tuto řasenku a byla naprosto v pořádku. Nevyschla a líčilo se s ní stále skvěle jako poprvé. A to jsem měla obě řasenky pořízené ve stejný okamžik a s oběma jsem se přibližně jeden měsíc po otevření a prvním vyzkoušení nelíčila. První i druhý dojem je tedy u této řasenky naprosto totožný – je skvělá a doporučuji všem její koupi! 

 Já jsem si obě pořídila na www.parfums.cz, balíček jsem měla hned druhý den od objednání doma, takže pokud si je objednáte ještě teď, určitě Vám stihnou přijít ještě do Vánoc.

Zde můžete vidět porovnání obou řasenek, které jsme vytvořili s kamarádkou.

a

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner