Krásná pleť? Jejím tajemstvím je dokonalé čištění!

Znáte tu prekérní situaci, když přijdete z oslavy někdy pozdě v noci domů a jste líná se odlíčit? Tento pocit lenosti a pohodlnosti už stoprocentně prolétl hlavou nám všem. Pokud lenost zvítězí a skutečně se neodlíčíte a bohužel jako první, co uděláte naopak je, že rychle zalehnete do peřin.. to je pro pleť naprostou katastrofou. Neodlíčením se urychlujeme stárnutí své pleti, zbytky make-upu ucpávají póry a do pokožky se dostávají nečistoty. Po diskotékách je neodlíčení se pro pleť tou největší zátěží, protože se po dlouhou dobu pohybujeme v zakouřeném prostředí a při pocení se se na nás všechny ty nečistoty ze špinavého prostředí nalepí. A jít pak s nimi do čistých peřin? Fuj! Natož, co vše do sebe přes noc absorbují naše póry! Já osobně si vůbec nedokážu představit, že bych šla spát ještě nalíčená, a to jednak z toho důvodu, že bych se se svým středně výrazným make-upem s výraznými rty asi moc dobře nevyspala, ale také bych asi neusnula jen z toho pocitu, že jsem se neodlíčila.

Odličovat bychom se měly minimálně dvakrát denně – ráno a večer. Vaše pleť si to i ráno žádá, proto nezapomínejte zařazovat odličování a čištění pleti, jak do noční, tak i do své ranní rutiny.

A jaké jsou mé osvědčené kvalitní přípravky na čištění pleti?

Nejvíce jsem si v poslední době oblíbila čisticí denní krém z řady Foreo Cleansers, který vyčistí pleť do hloubky a je pro ni skvělým ranním probuzením. Krém má velice zajímavou texturu, která se při čištění promění ze smetanového jogurtu do vzdušné pěny. Tento denní čisticí krém přináší každodenní ranní požitek, zanechává pleť svěží, obnovenou a rozjasněnou. Po vynikajících zkušenostech s tímto krémem jsem si pořídila i noční čisticí krém z této řady. Jeho textura je stejně zajímavá, jako je u denního krému. V tomto případě se ale na začátku jedná o konzistenci gelu, který se při použití promění ve sametové mléko. Čisticí noční gel je jedinečným smyslovým rituálem, odstraňuje nečistoty, zbytky make-upu a pleť dokonale vyhlazuje a změkčuje. A kdo by si tyto okamžité účinky hned nezamiloval?

Účinky obou krémů jsou ještě intenzivnější díky čisticímu sonickému přístroji FOREO. Přes 8000 T-Sonic™ pulzací za minutu stimuluje aktivní složky čisticího krému, podporuje jeho vstřebávání a účinnost. Za minutu spolehlivě vyčistí póry a tlumí vady způsobené každodenním namáháním pleti. Působí hluboko do tkání a pleť dokonale zjemňuje. Já jsem si vybrala typ Foreo Luna v odstínu Pink, který má navíc vyhlazující efekt. Používám ho jednu minutu ráno i večer, a to tak, že na pleť nejprve nanesu buďto denní, nebo noční čisticí krém a po dobu jedné minuty jemně krouživými pohyby přejíždím přes obličej. Pak už stačí obličej jen opláchnout, osušit a je hotovo.

aa

Čisticí sonický přístroj si můžete vybrat v barvě, která bude vyhovovat Vaší pleti, každá barva je totiž vhodná pro určitý typ pokožky. Já mám tento světle růžový, který je pro citlivou i normální pleť a naprosto mi vyhovuje.

a

Sice se nejedná o zrovna levné produkty, ale řekla jsem si, proč šetřit na něčem, co má tak obrovský vliv na dlouhodobý vzhled mé pleti? A tak jsem se plácla přes kapsu. Získají si tyto produkty i Vás? Nebo už s nimi máte zkušenosti? Napište mi o tom níže do komentářů, nebo na facebook, email, atd… však už to znáte! ;))

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner