Kouzlo Paříže u Vás doma? Proč ne?

Paříž miluje naprosto každý a samozřejmě tedy ani já nejsem výjimkou. A sice jsem se do Paříže podívala pouze jedinkrát, a to jen na jeden den, naprosto mě během té krátké chvilky očarovala. Jenže.. když se člověk chce během tak krátkého času podívat až do nejvyššího patra Eiffelovky, projít se podél řeky Seiny a celou dobu u toho vše poctivě fotografovat, už mu bohužel moc času nezbývá. A tak se mi poprvé v životě stalo, že jsem si z nějakého zajímavého místa neodvezla žádný suvenýr, což je má dlouholetá tradice, kterou mi s mou láskou k nakupování nikdy nedělalo problém dodržovat. :)) A kdo by čekal, že ji nedodržím zrovna v Paříži? Já tedy ne.

Proto jsem se rozhodla, že si to musím vynahradit něčím, co sice nebude přímo z Paříže, ale bude mi ji alespoň připomínat. Po čase hledání jsem našla naprosto perfektní věc, kterou je tato dřevěná truhlička-šperkovnice – Paris, která má úžasný černo-bílý design a la Paris, který mne určitě nikdy neomrzí. A protože nemám moc šperků, které bych potřebovala nějakým způsobem skladovat, ale všechny každodenně nosím, rozhodla jsem se, že truhličku nevyužiji jako šperkovnici, ale jako krabičku na čaje. Tak alespoň bude i všem návštěvám na očích a bude zároveň skvělým doplňkem do kuchyně, kam se mi díky svým neutrálním barvám skvěle hodí.

20160531_152136_resized

20160531_152255_resized

Krabička je celá ze dřeva a její povrch je zdoben moderní technikou decoupage, která je jedna z mých nejoblíbenějších technik zdobení květináčků, jiné věci jsem s podobným designem doposud neměla, ale musím říct, že se mi na krabičce líbí ještě mnohem více.

Vždy, když k nám zavítá nějaká návštěva, nechám je vybrat si libovolný čaj dle gusta přímo z ní, což se každému zalíbí a zanechá to skvělý dojem. ;))

Krabička je velká tak akorát, aby se do ní vedle sebe vešly dva komínky čajů, což je naprosto ideální. Nemusí jich tam být tedy spousta, že by si nikdo ani nebyl schopný z tolika druhů vybrat (jako já to při přemrštěně velkém výběru mám), ale ani to nevypadá tak, že byste na návštěvě šetřili a nabízeli jim toho naopak moc málo.

20160531_152325_resized

20160531_152222_resized

Zkrátka jsem si tuto krabičku velice oblíbila, navozuje ve mně alespoň z části ten kouzelný pocit, jako jsem měla v Paříži. Navíc na to, že je to kvalitní dřevěný výrobek, stála jen 180 Kč!

A kde tuto originální dřevěnou krabičku seženete? Na e-shopu Drevovyrobky, kde najdete skvělé dřevěné doplňky od českých výrobců jednak do interiéru, ale i na zahradu. Čili si zde vybere skutečně každý.

20160531_152231_resized

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner