Nejlepší korektor pro suchou pleť?

Jak bych tak asi charakterizovala svou pleť… jsem jedna z těch žen, které netrpí na akné, ale občas se mi nějaký ten pupínek na pleti objeví. Spíše ale čas od času potřebuji zamaskovat lehké kruhy pod očima, nebo nějaká zarudlejší místečka, které se mi občas ze stresu na pleti objeví. Proto nepotřebuji moc krycí make-up, stačí mi takové lehčí střední krytí, které však lokálně doplním o korektor, který si poradí s problematickými oblastmi a pleť přitom vypadá prozářeně, sjednoceně a hlavně stále přirozeně.

Našla jsem nějaké hig end korektory, které by plnily tento účel a měly finiš, který by mi vyhovoval a nezalézaly do vrásek pod očima. Ale nechtěla jsem utrácet tolik „jen“ za korektor… V nějakém vzorečku jsem měla tu možnost vyzkoušet korektor od značky Astor a musím říci, že na to, že stojí pár kaček mě příjemně překvapil a já si ho následně pořídila. Udělá mi výbornou službu, krásně projasní oční okolí a zamaskuje případné neduhy. Jeho konzistence je trochu hustší, ale je krémová a nezalézá mi proto vůbec do vrásek kolem očí.

20170910_175552

Korektor se celým názvem jmenuje LIFT ME UP korektor 3 v 1 a já ho mám v odstínu 001 Light. Oční okolí mám často i vysušené, a proto preferuji krémovější korektory, které nezvýrazní občasné šupinky, které by tak byly ještě viditelnější. Tento korektor přesně plní všechny mé požadavky a nemám mu téměř nic vytknout. Myslím si, že bude skvělý tedy i na celkově sušší a problematičtější pleť, protože dokáže nedokonalosti krásně zamaskovat, zároveň pleť nevysušuje a pleť je po něm krásně jemná a hebká. Na další fotce si můžete prohlédnout swatch korektoru. Barva je světlá, ale v zimě si barvu musím lehce přizpůsobit bílým zesvětlovačem make-upů a dalších tonizujících produktů na pleť…. protože v zimě má pleť každoročně září bělobou a jsem z měsíce na měsíc jako bílá stěna, máte to také tak? :)))

20170910_175724

Ke korektoru, jakožto k produktu uvnitř, nemám naprosto žádnou výhradu. Pouze balení bych lehce poupravila, protože korektor má aplikátor, který když spěcháte a líčíte se rychlostí blesku, může být trochu Vaše brzda. Někdy balení mačkáte, protože máte pocit, že na pleti stále nic nemáte, ale korektor zrovna vylézá z aplikátoru z druhé strany, kde ho je zase zbytečně až moc… Našla jsem si již po době používání nějaké svůj způsob, který mi vyhovuje. Nejprve si ho vymáčknu na štětec na korektor, kterým poté produkt zapracovávám pod oční okolí a na potřebná místa. Také Vám doporučuji produkt případně takto aplikovat a věřím, že budete spokojené. :))

Skutečně musím uznat, že tento produkt se Astoru velice povedl a zároveň je sympatická i jeho cena, seženete ho kolem 100 Kč, za kterých ho dostanete 7 ml, což je úžasná cena. Mohu ho doporučit i pro suchou pleť, na kterou je celkem těžké najít vyhovující korektor, který by navíc nedokonalosti nezvýrazňoval. I mně se na mou sušší pleť velice dobře osvědčil a jsem ráda, že je i tak dostupný.

Doufám, že se Vám můj dnešní článek líbil, budu se na Vás těšit brzy u dalšího!

Vaše Stylerka

20170910_175632 20170910_175608

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner