Klíč ke kráse: Čistá pleť

Miluji nošení makeupu, řasenky a i očních stínů, ale ke dlouhodobě krásné pleti je důležité něco jiného, a to krok, který bychom měly dělat každé ráno a i večer, což je odličování a čištění pleti. Co občas slýchám, tak bohužel odličování a čištění pleti a její následná hydratace nepatří mezi každodenní ranní a noční rutinu spousty z nás, což je škoda, protože dnes existuje široká řada produktů, které Vám tuto službu udělají jen v pár rychlých krocích a tyto produkty podpoří naši krásu a pevnost pleti a jednou si za to budeme samy děkovat, že jsme tuto péči své pleti daly, díky čemuž bude naše pleť déle vypnutější, zdravější a bez vrásek.

Dnes mám pro Vás svůj tip na jeden z nejlepších odličovačů očí, který si poradí s jakoukoli řasenkou, očními stíny a i očními linkami. Odlíčení s ním je rychlé a snadné a zároveň šetrné k jemnému očnímu okolí. Tento dvoufázový odličovač se nazývá Skin Cleasing posilující odličovač očí 2 v 1 a obsahuje dvě složky, kdy ta olejová se postará o precizní a šetrné odlíčení i voděodolné řasenky.

20170910_175157

Vždy před použitím je třeba odličovačem protřepat, aby se Vám spojily obě dvě složky a poté nanést na vatový tamponek, který pak jemně přiložím na víčko a nechám chvilku působit. Pak už jen jemně dočistím zbytky řasenky a je hotovo! Po nějakých odličovačích jsem měla oční okolí podrážděné a oko mi občas i slzelo a štípalo. Tento mi ale nic takového nedělá, proto se k němu vždy po spotřebování jednoho balení opět vracím, je totiž i za super cenu, která se pohybuje kolem 110 Kč.

20170910_175206

Balení má 125 ml, je tedy velmi praktické a má i šikovné zavírání na horní straně. Jen jsem si říkala, že by bylo super, kdyby tento odličovač očí začali vyrábět i ve větším balení, jako jsou například každým známé micelární vody od značky Garnier, dokonce jsem Vám o mé nejoblíbenější micelární vodě, která je také od stejné značky, nedávno na svém blogu psala, tak se na článek mrkněte! :))

20170910_175123

Kromě precizního a šetrného odlíčení by měl tento produkt posilovat řasy, které  by  díky Argininu, který je ve složení obsažen, měly být již po 14 dnech až 2x silnější. Po jeho používání jsem si všimla, že mi dlouhodobě skutečně vypadává méně řas, zda jsou ale pevnější, to těžko říci. :))

Myslím si, že tento odličovač očí rozhodně za vyzkoušení stojí a určitě s ním budete také spokojena. Pokud s ním už máte nějaké zkušenosti, určitě se se mnou o ně také podělte, budu se na Vaše názory a komentáře těšit :))!

To je pro dnešní článek vše, mějte se krásně a budu se na Vás těšit u dalšího příspěvku :)).

Vaše Stylerka

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner