Jaký parfém si letos přeji k Vánocům?

Každý se jistě tradičně před Vánoci setkává s otázkou, copak si letos přejete najít pod stromečkem. Spousta lidí ovšem neví a tak jen s povzdechem krčí rameny, u nás v rodině se ale snažíme své přání a momentální potřeby zjistit, aby dáreček daná osoba využila a trefil se jí do vkusu. Proto již několikátým rokem pošeptám babičce nějakou vůni či parfém, který se mi za poslední dobu zalíbil a chtěla bych ho od ní najít pod stromečkem, mamince zase dám typ na nějakou vonnou svíčku, která by mě potěšila a se sestrou si již opakovaně nadělujeme nějaké vánočně laděné ponožky, svetry či pyžama. Nám to doma takto vyhovuje nejvíce, obě dvě strany jsou spokojené a tak to má být :)). Ale je možné, že někdo si třeba potrpí na překvapení a raději by obsah dárků předem neznal. Pokud ještě hledáte nějakou inspiraci na výběr dárků, nebo hledáte nějaký tip na krásný, kvalitní, ale i levný parfém, který byste někomu mohla poradit, aby Vám na Vánoce nadělil, čtěte dále a dozvíte se, jaký parfém si letos přeji k Vánocům já. :))

Věřím, že tento parfém by jistě potěšil Vaši maminku, babičku, případně přítelkyni či sestru, protože jeho vůně není nijak extravagantní, zároveň je ale neotřelá a jemná, věřím proto, že by se mohla líbit všem ženám, protože když jsem s tímto parfémem navoněná během dne, dostane se mi čas od času i pár milých komplimentů, že hezky a příjemně voním. Je to vůně od Avonu, kterou jsem si zakoupila asi před půl rokem, když jsem poprvé uviděla její krásný flakónek a zjistila, že obsahuje mimo jiné santalové dřevo a pižmo. Zpravidla mi parfémy obsahující tyto dvě vonné složky vždy krásně voní a hned se stanou mými oblíbenci. Parfém obsahuje dále mango, mandarinku, gardénii, ambru a exotické dřeviny. Vůně proto působí krásně svěže, jemně a jen tak s citem sladce, zároveň je to krásná originální kombinace, na kterou jen tak nenarazíte.

Balení vůně na mě působí luxusním dojmem, protože je spíše minimalističtější, což je přesně styl, který mi sedí a vyhledávám ho, a to ve všem. Parfém se celým názvem jmenuje Little Sequin Dress a nyní ho na Notinu seženete dokonce za krásných 194 Kč, což je pecka. :)) A jaká je jeho výdrž? Vůně vydrží přibližně půl dne v plné intenzitě, pak ji vždy ještě jednou přestříkám a pak již není problém, aby vydržela až do večera. Výdrž vůní je ale individuální a například na mé sestře vydrží tento parfém úplně celý den a již nemá potřebu ho aplikovat opakovaně během dne.

Avon Little Sequin DressAvon Little Sequin Dress EDP

Skutečně, tato vůně se Avonu velice vydařila a těším se, až letos pod stromečkem najdu její další – již druhé balení. :)) A co vy, znáte ji, nebo jste o ni teď slyšeli prvně a zaujala Vás? Napište mi níže do komentářů :)). A pokud ještě nemáte dárečky na Vánoce, Notino Vám je stále doručí domů ještě do Vánoc. Mějte se krásně a užívejte tu krásnou předvánoční dobu.

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner