Jaký byl únorový Brandnooz?

Konečně jsem se ho opět dočkala! Mám ráda překvapení, a proto mi celková myšlenka Brandnoozu maximálně vyhovuje. Nikdy nevíte, na co se můžete těšit, ale vždy se Vám strefí do noty. Tentokrát byl box pěkně naplněn až k praskntí, což mám nejraději. Konečně jsem již všechny produkty otestovala a mohu Vám sem ke každému napsat, jaké jsou, zda stojí nebo nestojí za to si je koupit.
Jako první jsem testovala čaje Lipton, které byly s příchutí citronu a zázvoru. Přišly mi skvěle vhod, protože jsem na cestě z pošty domů, kdy jsem si box vyzvedávala, pěkně vymrzla. Jsou to mé nejoblíbenější „pyramidkové“ pytíčky, které máme doma nejraději. Rozhodně za svou cenu 39-50 Kč stojí!

Hlad mi skvěle zahnali tousty od Racio, které jsem si namazala lučinou, nakrájela na ně kolečka rajčat a osolila. Byla to skvělá rychlá svačinka, všichni jsme si doma pochutnali, určitě koupíme celé balení znovu. Jeho cena by se měla pohybovat kolem 24 Kč, což je paráda!

Semtex energy drinky nekupuji vůbec, protože jsou na mne až moc sladké a nezdravé. Rozlili jsme si ho mezi naši pětičlennou rodinu, každý dostal dostatečné množství na ochutnání a všichni jsme se shodli na tom, že toto není náš šálek kávy. Kupovat nebudeme, ale rádi jsme vyzkoušeli.

Dále mi přišlo z věrnostního programu na ochutnání Nescafé 3 v 1 ve dvou variantách. Jeden sáček je s příchutí karamelu a druhý s příchutí vanilky. Více mi chutnal karamel, který mám ráda ve všech jeho podobách, přemýšlím, že si koupím celé balení, které obsahuje tuším 10 sáčků. Cena jednoho pytlíčku kupovaného samostatně je přibližně 6 Kč. Ve větším balení se dostanu tak na 3 – 4 koruny za kus. Maximálně Vám karamelovou verzi doporučuji, krásně zahání chutě na sladké! :)))

20160304_224403

Sladové nápoje White Bear jsem ještě nikde v obchodech neviděla, určitě bych si jich všimla, díky jejich originálnímu obalu. Cena za kus by měla být 24 Kč. Přišla mi jahodová a jablečná verze, kdy jahodová působila dost uměle, zato jablková…. To byla mňamka! Připomnělo mi to jablečný mošt, který byl lehce perlivý. Jsem ráda, že jsem mohla vyzkoušet. Jablečný za zakoupení rozhodně stojí!

Bohemia VRRRUBY mě mile překvapily, byly slané tak akorát, člověk na ně tedy nemusel vypít hektolitry vody, aby srovnal své chuťové pohárky. Navíc ty vroubky jsou skutečně obrovské! Moc mi takto chutnali a už jsme dokonce koupili i další balení. Narazili jsme na ně v Globusu, kde byly za 29 Kč. Doporučuji!!!!

Slané tyčinky Kornspitz chutnaly nejvíce naší mamince, která tyčky zbožňuje. Já se po nich občas nepříjemně zakuckávám, tudíž k tyčinkám nemám zas tak dobré vztahy. Ale tyto byly moc dobré, sice jsem z nich ochutnala jednu tyčku, protože jich v balení moc není, ale za cenu 14 Kč za to stojí. Rozhodně se jich nepřejíte.

Majolka od značky Boneco nám přišla vhod do bramborového salátu, který si výjimečně děláme i během roku, nejen na Vánoce. Nevidím v ní něco extra oproti jiným majolkám, je dobrá jako každá jiná.

Sandwich od značky Wasa jsem již viděla v drogeriích DM, kde jsem nad nimi uvažovala, jen jsem se bála, aby mi chutnali, když stály 26 Kč. Teď už ale vím, že do DM budu chodit nejen pro kosmetiku, ale i pro tyto sandwiche. :))) Konkrétně tyto byly sýrové s oreganem. Posloužily mi jako zdravá svačinka do školy.

7 Days Cake Bar – tyčinka, která mi připomněla základní školu, kde jsme měli potraviny od této značky a neustále jsme si je kupovali. Jen si už asi špatně pamatuji sladkost těchto potravin, protože jsem se až nestačila divit, jak je tyčinka přeslazená. Ale asi je to proto, že jsem již ze sladkostí vyrostla. Kupovat si ji nebudu, i když stojí jen 7 Kč.

A jako poslední produkt – Lízátko Chupa chups, které si běžně nekoupím, ale musím říct, že mi zpříjemnilo odpoledne plné učení, načerpala jsem z něj potřebnou energii a uvnitř na mě čekala žvýkačka. Tuším, že tyto lízátka lze pořídit kolem 10 Kč.

Únorový Brandnooz bych shrnula jako povedený, vše jsme náležitě ozkoušeli a užili si to. Těším se na další box! Pokud chcete získat slevu na box, napište mi do komentářů, nebo na můj e-mail či facebook Vaši e-mailovou adresu a zašlu Vám odkaz, díky kterému bude Váš box stát jen 170 Kč :)).

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner