Jaká je Glam Glow pleťová maska hollywoodských hvězd?

Slyšeli jste už o nich? Jsou to masky, které byly vytvořeny speciálně pro hollywoodské hvězdy, kterým přinášely bleskové výsledky, které jsou viditelné již po prvním použití. Hollywoodské hvězdy je používaly pro rozzáření a celkově krásnější vzhled pleti těsně před tím, než vyrážely na jeviště. Výsledky a tedy i tyto pleťové masky si následně zamilovali a díky svým mimořádným účinkům na pleť se firma Glam Glow (založená v roce 2010) stala jednou z nejrychleji rostoucích kosmetických značek na světě a rázem dosáhla velkého ohlasu a spokojenosti po celém světě. U nás je k dostání pět druhů jejich pleťových masek, které jsou slavné díky svému okamžitému efektu, kterého maska dosáhne díky přírodnímu složení s kombinací nejvyspělejších technologií. Každá maska je určena pro jiný výsledek, který si vyberete dle potřeb své pleti. A tady můžete vidět moji „malou“ sbírku (ano, možná je to množství bláznivé, ale každý prostě sbírá něco jiného :))):GLAMGLOW-Face-Mask-Review-4

Jen tak pro rychlé nastínění – Maska v bílém kalíšku je hloubkově čisticí, ta v oranžovém je rozjasňující a vyživující, maska v modrém kalíšku je hloubkově hydratační, maska v černém kelímku je bahenní a zabraňuje výskytu pórů a slouží pro zářivý vzhled pleti. Fialový kalíšek obsahuje masku, která jako jediná není oplachovací, ale je slupovací a je ideální na zatahování rozšířených pórů a vyhlazování jemných vrásek. A jako poslední je maska v zeleném kalíšku, a ta čistí pleť do hloubky a jedná se o duální čisticí péči. Vybere si z nich tedy úplně každý pro své potřeby pleti. Já Vám pro dnešek přiblížím své zkušenosti s maskou modrou – hydratační. A jaká tedy je?

Celým názvem je to Glam Glow ThirstyMud hydratační pleťová maska, která pleť hloubkově hydratuje a obnovuje a celkově zklidňuje. Výsledky jsou ihned viditelné! Používám ji 2x týdně a bohatě to stačí pro dlouhodobě perfektně vypadající pleť. Tato maska je vhodná pro jakýkoli typ pleti, ale zejména na suchou, které dodá potřebnou hydrataci a dodá pleti potřebnou výživu. Voní po kokosu, což je něco pro mě a pro další milovníky kokosu skvělá zpráva! Já si její vůni skutečně zamilovala a jsem jí posedlá. Toto balení má 50 gramů a vydrží skutečně dlouho, protože ji stačí nanést jen malou vrstvu pro stoprocentní efekt.

P7152337_zps4719c6e0

Tato masku můžete pořídit například v Sephoře, nebo Douglasu za 1490 Kč, já ji ale našla na e-shopu Notino.cz ve stejně velkém balení za 1219 Kč. Rozhodně tato maska nepatří mezi nejlevnější, ale považuji ji za tu úplně nejkvalitnější, kterou jsem kdy vyzkoušela. Jsem z ní opravdu nadšená! Sice se mi zpočátku stála také drahá, ale pak jsem si řekla, že takováto investice do kvalitní masky, která mi vytvoří krásnou pleť, a to jen díky přírodnímu složení, bude úplně nejlepší. Před nějakou dobou jsem si totiž řekla, že místo kvantity kosmetiky budu preferovat především její kvalitu, a proto si chci dopřávat super produkty, kterými budu při jejich spotřebování šetřit a které mi vykonají tu nejlepší službu, než-li kupovat spoustu drogerkových masek, které sice mohou stát kolem stovky, ale jsou bez žádných výsledků, navíc mnohdy jejich složení také není žádná hitparáda. Za kvalitu si člověk musí trochu připlatit. Samozřejmě je to každého individuální volba, ale já samu sebe přesvědčila, že preferuji kvalitní kosmetické produkty a raději si zakoupím jeden na místo toho, abych si koupila v drogerii X stínů od essence. :))

Dnes jste se tedy mohli dozvědět mé zkušenosti s modrou – hydratační maskou ThisrtyMud a malý spoiler :))) – o ostatních Vám napíši příště v dalších článcích, takže už víte, na co se v blízké době můžete těšit! ;)) A zatím mi do komentářů níže můžete napsat, zda jste tuto značku pleťových masek také vyzkoušeli, nebo zda se chystáte vyzkoušet a popřípadě jakou z masek jste si oblíbili nejvíce :)).

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner