Jaká byla speciální edice Brandnooz for Men?

 Nedávno mi domů dorazila tato super limitka od Brandnoozu, a to tentokrát box for Men podzim 2016. Předchozí boxík z edice pro muže byl snad u nás doma tím nejoblíbenějším, našla se tam spousta kosmetických produktů, tak i nějaké to mlsání a kapka alkoholu, po kterém naši chlapi ihned sáhli a už koštovali. Proto jsme tuto pánskou edici netrpělivě vyhlíželi a pak hned, jak to jen šlo, jsme si ji objednali!
Opět zde měly zastoupení stejné tři kategorie produktů, jako v minulém, a to se nám hned na první pohled líbilo! A co nás z něj zaujalo nejvíce?

20161204_142444

Naprostou jedničkou jsou pro nás brambůrky Lays, protože od této značky jsou vždy příjemně pikantní a tyto s příchutí Hot Chicken Wings nebyly výjimkou! Musíte ale počítat s tím, že po nich budete mít poněkud větší žízeň, než obvykle, na to ale myslel i Brandnooz při sestavování tohoto boxu, a proto jsme k těmto brambůrkům ochutnali i novou limitovanou edici od Heinekena. Tento Heineken jako vždy uspěl u mužů v naší domácnosti na jedničku, jen se po něm zaprášilo. A protože si pivečko nechali naše drahé polovičky spíše jen pro sebe, přišel na řadu Rockstar energetický nápoj. Energetickým nápojům se já osobně spíše vyhýbám, tato Watermelon edice nebyla chuťově špatná, ale na ochutnání mi stačil jeden lok a už jsem ho přenechala ostatním, kteří si na něm naopak moc pochutnali. Za to jsem si ale jen pro sebe ukořistila black coffee od Mr. Browna, které mi jistě brzy přijde vhod. A to jsou asi tak všechny produkty z kategorie potravin, které nás v Boxíku zaujaly nejvíce a které bych Vám mohla za nás doporučit.

Pak už se přesuneme ke kosmetickým novinkám, které mají naprosto perfektní aroma! Pěnu do koupele jsem si zabavila čistě jen pro sebe, protože ani snad neznám muže, který by si místo rychlé sprchy napustil bublinkovou koupel. Protože ani naši chlapi nejsou výjimkou, tak by ani oni pěnu nevyužili. Je to pěna od značky Radox – Muscle a má mít účinky uvolňování svalstva po únavném dni. Má úžasnou vůni a skvěle se v ní relaxuje, a proto Vám ji doporučuji také vyzkoušet. Ostatní dva produkty si už pro se už našim mužům hodili, čili mohu jedině vyzdvihnout jejich příjemnou vůni

.20161204_142655

Napište mi do komentářů, zda si také občas objednáte Brandnooz a zda jste už vyzkoušeli nějakou speciální limitovanou edici! ;))

Komentáře

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ:
Banner